Co to za karta graficzna i która lepsza?

przetestowałem kartę w 3dmarku na defaultowych i po optymalnym podkręceniu vdotool(bo po więksym podkręceniu wyniki już były niższe)

dane w tabeli:

| 2001SE | 2006

-------------------------

500/1000 | 13573 | 1998

-------------------------

620/1200 | 15768 | 2364

i co o tym sądzicie bo ja się nie znam :stuck_out_tongue:


Opisze sytuację po tym jak zadzwoniłem znowu do kierownika. Powiedziałem mu, że nie jestem zadowolony z tej karty i uważam, że ta, którą zamówiłem bez względu na to czy jest technologicznie czy teoretycznie słabsza, będzie wg mnie lepsza i chciałbym ją otrzymać, a tę palita zwrócić. Kierownik stwierdził, że rozumie. Niestety dodał, że nic nie może na to poradzić, bo to dystrybutor wymienił kartę, który ma obowiązek wymienić mi kartę na identyczną, bądź technologicznie nowszą/lepszą. Również usłyszałem od niego, że właśnie teoretycznie jest ona technologicznie nowsza/lepsza, bo ma 256RAM. W związku z tym jest to zgodne z prawem i co najwyżej, jeśli czuję się pokrzywdzony, mogę dochodzić swego w poprzez urząd praw konsumenta.

Powiedziałem mu, że nie u dystrybutora zamawiałem kartę, a u nich w firmie i to oni powinni zadbać o to, a nie ich dystrybutor. Powtórzył, że nie może nic poradzić, bo to zgodne z prawem. Więc zapytałem kto jest ich dystrybutorem, żeby móc “dochodzić”. Niestety usłyszałem, że się nie dowiem, bo to tajemnica handlowa.

Wniosek? -> Zostałem na lodzie. I co taki mały człowieczek jak ja może zrobić? …ehhh :expressionless: