Co to za komunikat z firewalla?

Sygate PF daje mi taki komunikat:

An application named Jądro i system NT(file name ntoskrnl.exe) has been blocked from accessing the network.

no i można zaznaczyć żeby tego juz nie pokazywał ale nie do końca wiem czy to zrobić.

Komunikat ten wyskakuje zawsze, gdy uruchamiam neta no i od czasu do czasu podczas korzystania z niego (sporadycznie)

musisz wejsc w opcje programu i tam masz co takiego jak ukrywanie irytujacych wiadomosci (to jest tlumaczenie bo przeciez Sygate jest po angielsku)

Aplikacja Jądro i system NT zostały zablokowane przy próbie dostępu do sieci… chyba tak to się tłumaczy

To dobrze ze ci pokazuje takie wiadomosci. to znaczy ze zablokowal polaczenie. A jezeli chcesz wylaczyc te wiadomosci (sa troche irytujace) to musisz zaptaszyc:) to co zaznczylem:

036options0018vq.th.gif

no dobra ale co to oznacza nie w tłumaczeniu (bo to przetłumaczyłem) tylko jakie to ma skutki w uzywaniu kompa itp

takie ze nie wysyla zadnych informacji o jadrze (pewnie masz je “zablokowane” w sygate)

dobra. dobra…ale do rzeczy w końcu. To dobrze czy źle bo narazie to kazdy mówi ale na około…konkretnie proszę powinno tak być czy lepiej odblokować ??

POWINNO TAK BYC! !!

Powinienes miec zablokowane wszystko co niepotrzebnie laczy sie z netem (min. Jądro)

no to mi się podoba…:D:) !!