Co to za komunikat z firewalla?

(rafales) #1

Sygate PF daje mi taki komunikat:

An application named Jądro i system NT(file name ntoskrnl.exe) has been blocked from accessing the network.

no i można zaznaczyć żeby tego juz nie pokazywał ale nie do końca wiem czy to zrobić.

Komunikat ten wyskakuje zawsze, gdy uruchamiam neta no i od czasu do czasu podczas korzystania z niego (sporadycznie)

(wacek) #2

musisz wejsc w opcje programu i tam masz co takiego jak ukrywanie irytujacych wiadomosci (to jest tlumaczenie bo przeciez Sygate jest po angielsku)

(Myszonus) #3

Aplikacja Jądro i system NT zostały zablokowane przy próbie dostępu do sieci... chyba tak to się tłumaczy

(wacek) #4

To dobrze ze ci pokazuje takie wiadomosci. to znaczy ze zablokowal polaczenie. A jezeli chcesz wylaczyc te wiadomosci (sa troche irytujace) to musisz zaptaszyc:) to co zaznczylem:

036options0018vq.th.gif

(rafales) #5

no dobra ale co to oznacza nie w tłumaczeniu (bo to przetłumaczyłem) tylko jakie to ma skutki w uzywaniu kompa itp

(wacek) #6

takie ze nie wysyla zadnych informacji o jadrze (pewnie masz je "zablokowane" w sygate)

(rafales) #7

dobra. dobra...ale do rzeczy w końcu. To dobrze czy źle bo narazie to kazdy mówi ale na około...konkretnie proszę powinno tak być czy lepiej odblokować ??

(wacek) #8

POWINNO TAK BYC! !!

Powinienes miec zablokowane wszystko co niepotrzebnie laczy sie z netem (min. Jądro)

(rafales) #9

no to mi się podoba...:D:) !!