Co to za konto?

witam

nigdy w życiu nie zakładałem takiego konta , sami popatrzcie:

ghg.png

czy mogła takie konto utworzyć osoba która włamała się na mojego koma??

Takie kont powstaje podczas instalacji Microsoft .NET Framework

ok. dzięki za odpowiedz ale mam jeszcze takie pytanie czy moge spokojnie usunąć takie konto??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 398#139398

tzn. tak, możesz usunąć…

Konto możesz usunąć!Ale gdy przyjdzie ci dostać się do bibliotek o rozszerzeniu DLL w pełnym znaczeniu,możesz nie mieć do nich dostępu.

Uważaj na zaawansowane usługi do usług administracyjnych,tam jest wszystko co można wykorzystać,dla zobrazowania systemy.

Nierkiedy,Net Framework,jest potrzebne i nie da się tego wyeliminować,poprostu jest,bardzo potrzebne.

Bynajmniej mi bardzo przeszkadzo brak tej usługi w systemie,jest poprostu niebędna.

Na pewno z czasem będzie coraz więcej aplikacji korzystających z .NET Frameworka, więc kiedyś coś zainstalujesz i okaże się, że nie będzie działać…

A po co chcesz usuwać zapewne przeszkadz ci to konto w logowaniu do systemu mianowicie musisz kliknąć na swoje konto przy logowaniu jeżeli tak to:

Z menu Start wybieramy Uruchom i wpisujemy regedit. Teraz w lewej części okna otwieramy klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ Winlogon\SpecialAccounts\UserList

Z menu Edycja wybieramy Nowy i Wartość DWORD. Nadajemy jej nazwę ASPNET i przypisu- jemy wartość 0. Po zrestartowaniu komputera problem powinien zniknąć.

dzięki za poradę ale troche za puźno konto usunąłem, jak zainstaluje jeszcze raz net.coś tam to tak zrobie :)albo po formacie :slight_smile: