Co to za numer telefoniczny +375164727395?

Wiem, dlatego miałem nie skonfigurowane MMS i net w komórce, a telefon odebrałem bo tez tak sadziłem ze co niby się może stać( zaraz po tym próbowałem oddzwonić na ten numer ale ale ze jadę na pakietach to mi mówiło ze nie mogę zrealizować połączenia , teraz już ze nie ma takiego numeru !?

działa

hmm myślę ze bd pasować ale nie daje 100% gwarancji ponieważ nie ma o nim z byt wiele informacji.

Ale po wyglądzie widzę ze nie ma zalanego we wtyczce usb żadnego scalaka co by emulował port COM

Czyli powinien pasować na 90% :slight_smile:

Zapytaj sie czy ten kabel to “ca-53”

A który by był na 100%? poprosił bym o linka

Musi być Ca-53 zadaj pytanie tamtemu sprzedającemu , bo cena jest atrakcyjna :slight_smile:

Nie to poszukaj innego ca-53 :))

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0string=ca-53

dziś znowu do mnie dzwonił ten numer i jednocześnie dostałem sms od tego nr z wiadomością i love you

odebrałeś?

Trzeba by dowiedzieć się, do jakiego ukraińskiego operatora należy ten numer, i to zgłosić.

Zna ktoś tu może ukraiński?

Raczej białoruski, bo numer należy do Białorusi…

Poza tym to jest dziwne - wydzwania ktoś zza granicy (jakiś nieznany), odbierasz i piszcy jak w faksie, oddzwaniasz - “Numer nie istnieje” i dziwne rzeczy dzieją się z telefonem…może nowy typ wirusa? Myślę, że to jakiś spamer lub haker, a wy?

Wskazówka: Nigdy nie odbierajcie telefonów nie należących do Polski (takie numery zawsze mają początek inny niż +48 lub 0048), bo potem są właśnie takie kłopoty.

Trochę mnie to dziwi, że od odebrania mogą dziać się takie rzeczy…

znowu SMS z wiadomością i love you z tego numeru 2 lata temu dostałem link do pobrania aplikacji o nazwie lover zrezygnowałem

Dziwne trochę … ktoś dzwoni odbierasz i się telefon chrzani ;p. Może coś pobierałeś jakieś aplikacje itp. z mało wiarygodnych źródeł :lol:

Prawdę mówiąc, po odebraniu telefonu odbywała się transmisja danych (było słychać dźwięk modemu). Może oprogramowanie telefonu miało jakieś luki, które zostały wykorzystane.

Widać że bocik rozsyła exploity na GSM :wink:

Oj, coś mi świta kiedyś był taki Red coś tam i on zjadał kase z konta napisany w jave, można znaleść kod w sieci.

EDIT:

Dokładnie to jest Red Browser.

A jak ktoś ma telefon typu Nokia 1600, to też groźne? Przecież tam nie można instalować żadnej aplikacji, ani nic :wink: Nawet MMS’ów nie ma ;d

Ciekawy jestem czy poszło by to na Nokii 3310, jak będe miał możliwość to sprawdze. :smiley:

a na SE można się tego obawiać?

Jak masz boksa/SEToola v2 to niczego się nie bój.

Kupiłem kabel CA-53 zainstalowałem Phoenix i co i Posiladek męczyłem się cały dzień.

Ciągle wyskakiwał jakiś błąd lub uruchamiał się telefon przy Firmware update, myślałem że może kabel bo raz go wykrywało , raz wyskakiwał ze jest problem z nowym sprzętem czy coś(rożne stery do kabla ins. i to samo) próbowałem JAF-em i tez błąd. Programami z noki.pl tez nic nie szło bo znajdowało telefon i zaraz znikało połączenie.

Dopiero cudem udało się sformatować jakoś C w tel.( po formacie telefon już normalnie działał) i wtedy Firmware update poszło bez problemu przynajmniej tak napisało w Phoenix

Tylko mam czysty system zero dzwonków zero gier czy motywów?

To ty się nas pytasz?