Co to za plik i jak go usunąc

niewiem skąd wzieła sie ta ikonka na pulpicie i nie wiem jak ją usuną kiedy daję na usuń to wyskakuje taki błąd j4xquph3gpcxv5qbm.jpg proszę o pomoc jak usuną ten plik dodam jeszcze że pliku nie da się nigdzie przenieśc ani usunąc w trybie awaryjnym

Unlocker też nie może sobie poradzić z tym plikiem ?

BARTEK1985

Tak jak napisał Wermatin zainstaluj program Unlocker:

http://amnezja.org/modules.php?name=New … &sid=10217

Usuniesz tym programem praktycznie każdy plik.

spróbuj programem KillBox

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/9 … 0.648.html

tak unloker sobie poradził dzieki wielkie

Pocket KillBox - Program usuwa pliki, do których użytkownik nie ma dostępu z poziomu Windows Eksploratora. Dzięki niemu usuniesz oporne dane zaśmiecające dysk. Wystarczy wskazać dokładną ścieżkę pliku i wcisnąć przycisk Delete. Aplikacja poprosi o ponowne uruchomienie komputera i nie będzie śladu po danych.

Unlocker - Unlocker pozwoli nam odblokować aktualnie używany plik tak, aby możliwe były jakiekolwiek operacje na nim, jak usunięcie, przeniesienie, czy użycie przez inną aplikację. Pokazuje on jaki proces aktualnie korzysta z pliku, wyświetla szczegółowe informacje na jego temat i, co najważniejsze, pozwoli nam go zakończyć, uwalniając tym samym plik.

Oba programy służą praktycznie do tego samego celu. Jednak Unlocker wydaje się być dużo wygodniejszy. Ma polski interfejs i daje wpis do menu kontekstowego. Jest łatwiejszy w użyciu. Klikasz PPM na plik i możesz wykonać operację na pliku. Przeważnie potrafi usunąć plik, zmienić nazwę albo przenieść plik bez konieczności restartu systemu.