Co to za plik, Windows.old

Witam, Skorzystałem z promocji i za pomocą Windows Anytime Upgrade uaktualniłem swój Windows 7 Home do wersji Windows 8 Pro. Po pobraniu plików zainstalowałem go korzystając z opcji: zainstaluj teraz.Wszystko ładnie chodzi, jestem zadowolony, i mam zamiar pozostać na tym systemie, tylko,że zżarło mi sporo miejsca na dysku. Zauważyłem na dysku C nowy katalog o nazwie Windows.old, domyślam się że może to być kopia starego systemu, czy mogę ją bezpiecznie usunąć ? Czy to niczego mi nie zepsuje ?

Przy okazji dodam, że właśnie przed chwilą korzystając z tej strony http://www.pagestart.com/win8esdtodvd11041201.html zrobiłem jak mi się wydaje kopie zapasową " Ósemki". Robiłem jak napisane , krok po kroku, myślę że bedzie poprawnie, ktoś to już może robił w ten sposób ?

Och, przepraszam, dodam jeszcze 1 pytanie. Czy kiedykolwiek w przyszłości chcąc reinstalować Windows 8, mogę w zamian użyć dowolnej płyty z Windows 8 Pro 64bit, i użyć do tego mojego klucza który dostałem przy uaktualnianiu “siódemki” ?, Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Katalog Windows.old to katalog z poprzednią wersją systemu Windows. Jeśli nie potrzebujesz jej przywracać - możesz usunąć.