Co to za pliki!

Mam prośbę! Powiedzcie mi co to są za pliki: System Wolume Information/MSOCache/Recycler? Czy mogę je śmiało przenieść do kosza. Nie są one w folderze systemowym ale na innych partycjach figurują jako ukryte.

pozdro.

mozesz smialo kasowac sa to pliki (czesc) usuwane z danej partycji ,a glownie INFO o nich

tylko jeden problem usuniesz je z pod DOSA

Witam,

Eeeeee, a nie da się (przynajmniej w XP) dodać do listy uprawnionych do manipulowania danym katalogiem np. grupy Administratorzy i po prostu skasować ich z poziomu windy? Poza tym, gdy jest wyłączone przywracanie systemu, to i tak np. w System Volume Information prawie nic nie ma, więc czy jest sens kasować ten katalog? A w MSOCache to chyba Office trzyma swoje cab-y, a te się czasem przydają (np. gdy coś doinstalowujesz). No może ze względów estetycznych warto by je skasować :wink: , mniej katalogów - ładniejszy wygląd (i przejrzystszy) :slight_smile:

pozdrawiam

Z pod Dosa 8) 8) o a jak ma partycje NTFS…???

Na upartego mozna z pod windowsa 98 programem kapitaine nemo (widzi partycje ntfs)

Pozdro… !!

Jeżeli zachodzi potrzeba dostępu do dysków o systemie plików NTFS z poziomu MS-DOS rozwiązaniem jest np. NTFSDOS Professional 5.0. :smiley: