Co to za procesy, komp nie chodzi jak kiedyś

Witam zainstalowałem niedawno system vista

i w managerze zadań mam takie procesy

  • unsecapp.exe

  • dwn.exe

  • taskang.exe

dwn zabiera najwięcej pamięci, wiem że to są procesy systemowe, ale nie wiem do czego służą dokładnie

EDIT: dodam jeszcze że gdy otwieram jakieś okno np. mój komputer okno nie otwiera się płynnie, mam najnowsze sterowniki i najnowszego dx-a

dwn.exe? a nie dwm.exe?

taskang.exe a nie taskeng.exe?

a unsecapp.exe otrzymuje chyba wywołania dla klientów aplikacji WMI

tak pomyliło mi się,

nie wiem co się dzieje, ale powiem wszystko od początku, grałem w call of duty 5 i w pewnym momencie gra się zawiesiła i miałem brązowy ekran, i się komp zrestartował pokazał się pasek ładowania i zamiast loga visty komp zmów się restartował i tak w kółko. jedynie co udało mi się zrobić to włączyć tryb awaryjny, zrobić kopie dokumentów na inną partycje.

Potem zrobiłem format, zainstalowałem najnowsze sterowniki i aktualizacje (wszystko na nowo) teraz, jakoś komp nie chodzi jak powinien, kiedyś vista startowała 38 sec a teraz gdy uruchamiam kompa czasem mam tak że gdy ładuje się system (jest pasek) a gdy powinien być napisz zapraszam komp się restartuje, potem gdy pisze że był błąd i czy uruchomić normalnie czy awaryjnie gdy wezmę opcje uruchom normalnie to system wystartuje, ale tak jak pisałem wcześniej, nie chodzi tak jak kiedyś (widać to gdy otwieram okna to nie chodzą płynnie)

nie wiem co jest tego powodem, (mogę się tylko domyślać karta graficzna?) sprawdzałem everestem temperatury i wszystko w normie, przeskanowałem antivirusem i nic nie wykrył

87359576058985bam.jpg

menager zadań (chyba jest ok)

dwm.exe - Menedżer okien pulpitu

taskeng.exe - Aparat harmonogramu zadań

unsecapp.exe - klik

dzięki, czyli raczej to nie jest wina tych procesów że coś spowalnia system, czyli coś z hardware niż software.

Raczej z software…

Wklej logi z Hijacka i Combofixa.

Wklejasz je na www.wklejto.pl a na forum dajesz tylko link.

Ja bym proponowal sprawdzic pamięci sam mialem niedawno podobny problem z vista nawet wielokrotnie reinstalacje systemu nic nie dawaly.