Co to za program? (screen)

Przeglądałem ostatnio skiny do Windowsa na deviantarcie i oglądająć ten:

http://www.deviantart.com/view/25495627/

zauważyłem na nim ciekawą rzecz, a mianowicie to:

screen7ac.jpg

Czy ktoś może mi wyjaśnić co to jest? Odtwarzacz sam w sobie, częśc skinu z aplikacji w stylu WindowsBlinds czy co? Będę wdzięczny za pomoc.

edit: przepraszam nie ten dzial. nie wiem czemu u wylądowało.

Hmm w F2k 9.0 jest wtyka osd, co zmiane piosenki wyświetla ci wykonawce etc. można ustawić pozycje na pulpicie i takie tam bajery… ale czy czas i reszte to nie wiem.

Nie mniej jednak na coś takiego mi to wygląda :slight_smile:

hmm, mam fobara 0.9 ale nawet nie wiedziałem że ta wtyczka ma taką opcje… jakieś inne propozycje?

jest tam mowa o Samurize więc może to :roll:

niektóre funkcjie są bardzo fajne i w sumie to jakis czas temu na polskiej stronie był dostepny taki styl, coś ala vista

hmm jako otwarte programy na pasku zadan, są WMP oraz jakiś folder, dlatego ja bym obstawiał, że to właśnie skin do tego pierwszego

Tia to na bank samurize, nie spojrzałem na całego skina przeddtem :stuck_out_tongue:

No fakt… teraz już wiem, że to samurize… Jest tylko jeden problem, współpracuje ona bardzo dobrze z WMP, Winampem i foobarem w wersji 0.83 - ja używam 0.9 i nie wie mteraz czy z tym w ogóle nie działa czy coś źle ustawiam.

dreif : narazie nie będzie działało… wtyki do F2k 0.8.3 nie są kompatybilne z 0.9 musisz poczekać pewnie z jaiś tydzień aż ktoś się tym zajmie… o ile już się nie zajoł :stuck_out_tongue: