Co to za program? (screen)

(Rwasowski) #1

Przeglądałem ostatnio skiny do Windowsa na deviantarcie i oglądająć ten:

http://www.deviantart.com/view/25495627/

zauważyłem na nim ciekawą rzecz, a mianowicie to:

screen7ac.jpg

Czy ktoś może mi wyjaśnić co to jest? Odtwarzacz sam w sobie, częśc skinu z aplikacji w stylu WindowsBlinds czy co? Będę wdzięczny za pomoc.

edit: przepraszam nie ten dzial. nie wiem czemu u wylądowało.

(Dod) #2

Hmm w F2k 9.0 jest wtyka osd, co zmiane piosenki wyświetla ci wykonawce etc. można ustawić pozycje na pulpicie i takie tam bajery… ale czy czas i reszte to nie wiem.

Nie mniej jednak na coś takiego mi to wygląda :slight_smile:

(Rwasowski) #3

hmm, mam fobara 0.9 ale nawet nie wiedziałem że ta wtyczka ma taką opcje… jakieś inne propozycje?

(Z35ikr) #4

jest tam mowa o Samurize więc może to :roll:

niektóre funkcjie są bardzo fajne i w sumie to jakis czas temu na polskiej stronie był dostepny taki styl, coś ala vista

(Airborn) #5

hmm jako otwarte programy na pasku zadan, są WMP oraz jakiś folder, dlatego ja bym obstawiał, że to właśnie skin do tego pierwszego

(Dod) #6

Tia to na bank samurize, nie spojrzałem na całego skina przeddtem :stuck_out_tongue:

(Rwasowski) #7

No fakt… teraz już wiem, że to samurize… Jest tylko jeden problem, współpracuje ona bardzo dobrze z WMP, Winampem i foobarem w wersji 0.83 - ja używam 0.9 i nie wie mteraz czy z tym w ogóle nie działa czy coś źle ustawiam.

(Dod) #8

dreif : narazie nie będzie działało… wtyki do F2k 0.8.3 nie są kompatybilne z 0.9 musisz poczekać pewnie z jaiś tydzień aż ktoś się tym zajmie… o ile już się nie zajoł :stuck_out_tongue: