Co to za program?

Witam!

Czy wie ktoś w jakim programie została zrobiona ta przeróbka zdjęć??

post-75971-1385653372601_thumb.jpg

post-75971-13856533726506_thumb.jpg

paint?

gimp?

różne są

jeżeli chodzi o tą cenzurę to nawet w paicie zrobisz i będzie dobrze.

Gimp

Photoshop

Corel painshop pro…

jest masa programów graficznych, którymi mozna robić takie efekty

Oczywiście ze nie chodzi mi tutaj o tą cenzurę (czarny prostokąt) !!

Tylko o NAZWĘ programu w którym można zrobić taki efekt jak umieszczenie zdjęcia na ścianie, na budynku, na ekranie telewizora czy jako pierwsza stronę w gazecie!!

Pierwsze zdjęcie jest poprostu pocięte i powieszone, drugie przyklejone na taśme do ściany jaki w tym efekt?

do wklejania obrazków na obrazki (np. zdjęcie jako ekran monitora) służą programy które już zostały wyżej wymienione

W tym sęk ze te zdjęcia zrobione były w specjalnym programie i nie trzeba było bawić się w rozcinanie, wklejanie, itp

Możesz troche bardziej przybliżyc problem

to są poprostu wielkoformatore zdjęcia

o jaki program Ci chodzi?

może livepix… albo programik dołączony do aparatu cyfrowego z gotowymi szablonami gdzie tylko wstawia się bajerki… cała frajda chyba w tym żeby samemu pokombinować np. w photoshopie… :wink: czy corel painter… itp. itd.

Witam przy okazji mam pytanko odnośnie nałożonego czarnego tła na tych zdjęciach otóż kiedyś sciągnełem sobie zdjęcie z internetu twarz kobiety na której nałożony był właśnie taki czarny kwadrat i co ciekawostką dla mnie było gdy zdjęcie widze w miniaturce to zdjęcie jest bez zasłonięcia a gdy próbuje je otworzyć to pojawia sie czarny pasek na jej oczach czy te programy które tu wymieniacie potrafią usunąć taką nakładke ewentualnie jaki program mógł by to usunąć i jak .

Jak masz czarny pasek na oczach, który nie jest na osbobnej werstwie zapisany np. w formacie psd. tylko jpg, gif, png to za dużo z tym nie zrobisz

btw. mogłeś założyć oddzielny temat, nie odkopując tematu z przed półtora miesiąca :slight_smile:

o to było robione na stronie internetowej www.photofun.od.ua

Tak jak napisał bastekk15 na tej stronie tylko na samym dole zmień sobie język na angielski to na pewno więcej zrobisz niż na ruskiej wersji tej strony ;p

ktośka , można to zrobić na tej stronce (daję od razu linka z ang lang) :arrow: http://www.photofunia.com/