Co to za strona?

Witam mam pytanie z ciekawości wpisałem swój numer telefonu w google i wyszkoczyła taka strona http://www.numerosdemovil.com/ :o czy mógł by mi ktoś powiedzieć co to za strona czy jakaś ogólno światowa baza numerów czy co?

Na to wygląda. Tylko jakoś po chiszpańsku.

Nie no … ogólnoświatowa baza to raczej nie jest :). Trzeba uważać, co podajemy rejestrując się na wszelkiego rodzaju portalach, stronach, serwisach. Nie można wykluczyć również tego, że ktoś przy jakiejś tam rejestracji, zakupach czy czymkolwiek innym wymagającym szczegółowych danych osobowych po prostu strzelił jakiś numer, a potem mogą przychodzić dziwne sms, maile czy inne badziewie.

Hm… ja zrobiłem to samo (wpisałem w google swój numer) i wyskoczyła mi ta strona.

Ale to jest trochę dziwne ponieważ mój numer jest a mój drugi aktywny numer już nie, a może to są numery które wychodzą na rynek do sprzedarzy i niektórych może tam po prostu nie ma zapomnieli :smiley: nie wiem może jakieś inne propozycje no może to też być to co marcin’82 powiedział gdzieś już nie pamiętam podawałem ten numer do jakiejś rejestracji, a tego drugiego to raczej nigdzie nic nie wiadomo :stuck_out_tongue:

Miałem to samo. Wpisałem w google swój numer i też mi ta strona wyskoczyła. A numeru telefonu nigdzie nie podawałem…

:-s