Co to za syfy:dior4f41240461.exe, sklrr7y595858.exe etc.?

Mam problemy, z licznymi syfami które mi wyskakują w menadżerze zadań Windows XP, ale nie chcę pochopnie czegoś wywalić, więc proszę o pomoc…

Użyj narzędzia WWDC (pozwoli Ci to zamknąć robaczywe porty), zmień znaczki z Disable na Enable i zresetuj sysa.

Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

Wchodzisz w Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Print Spooler Service

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz i0uuu2iaed99 i ok

Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżki:

C:\WINDOWS\runtime32.exe

C:\WINDOWS\system32\guard.exe

C:\WINDOWS\system32\dior4f41240461.exe

C:\WINDOWS\system32\nlkfev71394282.exe

C:\WINDOWS\system32\sklrr7y9607103.exe

C:\WINDOWS\system32\sklrr7y595858.exe

C:\WINDOWS\system32\rsy32.exe

c:\windows\system32\ldcore.dll

Klikasz X i reset sysa.

W HJT zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” :

Po zabiegach nowe logi z HiJacka oraz Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle). :slight_smile:

Teraz sprawa tak wygląda:

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz usługę Print Spooler Service następnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz i0uuu2iaed99 => Ok i zresetuj komputer.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\sklrr7y5556888.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Usuń w hjt.

Po wykonaniu nowe logi. Tylko tym razem silent ma być cały bo teraz jest ucięty.

Wydaje się, że już wszystko w porządku…Dziękuję wszystkim za pomoc

Log jest już czysty :slight_smile:

Wrzuć jeszcze log z silenta :slight_smile:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Również czysto.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

opis tutaj

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile: