Co to za temperatura?

Zobaczcie co to jest nigdy wczesniej tego nie bylo a pojawia sie i znika nie jest caly czas ??

http://img256.imageshack.us/my.php?image=oo9ll.jpg

Różnie to się przedstawia: Albo temperatura wewnątrz obudowy albo temperatura procesora.

ale procesora w Twoim wypadku raczej nie.

procesor to to nie jest bo po pierwsze juz jest jego temp a po drugie za mala temp :stuck_out_tongue:

Aux - pewnie masz podłączoną wieżę do komputera i takie połączenie nazywa się właśnie AUX. Swoją drogą jest taka temperatura pokazana, bo tak na prawde komputer nie ma jak jej zdiagnozować (chyba że po kablu :p)i dlatego pokazuje 1stopien czyli chyba minimum jakie może pokazac.

Ja nie mam podłączonej i też to mam :smiley:

nie mam wiezy podlaczonej mam glosniki 5.1 wiec czy to to ?

Zapewne…nazwa AUX tyczy się sprzetu Audio-tego jestem pewien bo mam podlaczona wieze do kompa i mam wlasnie AUX…

to dziwne bo ja nie mam jako takiej karty dziekowej tylko w plycie wiec z kad ten odczyt w starym kompie tez mialem takie wescie do glosnikow i nic takiego nie bylo

Czytałęś mojego posta do końca? Albo raczej od początku? Chyba nie…

Pisałem tam, że to może być temperatura wewnątrz obudowy

Bo takie oznaczenia się spotyka jeśli chodzi o temp. wewnątrz obudów.

watpie znalazlem cos takiego

AUX

definicja:

uniwersalne gniazdo połączeniowe, dające możliwość zespolenia ze sobą dwóch różnych standardów komunikacyjnych.

Wie moze ktos o co w tym chodzi ?? co to jest

Jestem przekonany na 99%, że to temperatura wew. obudowy ;] A, że masz 1 stopień to świadczy tylko o tym, że Twoj płyta głowna nie ma takiego czujnika ;]

Tak jak mówi Kolega Piniol.

Idąc natomiast za definicją która podałeś, jaki ona ma zwiazek z temperaturą? Temperatura uniwersalnego gniazda połączeniowego, dającego możliwość zespolenia ze sobą dwóch różnych standardów komunikacyjnych?

Chyba raczej nie.

tego to ja nie wiem

Dodajmy, że nie jest to temperatura Celsjusza tylko Fahrenheita :x

No ja po lewej widzę celsjusza :stuck_out_tongue:

Ja bym podejrzewał ze to od dysku bo zrobiłem cos takiego ze do dysku załozyłem chlodzenie i temperatura ta z 40 na 30 spadła ale pewności 100% nie mam ze to od dysku :slight_smile:

A widziałeś na screenie temperatury dwóch dysków Samsunga? :smiley:

Oj pysiu, pysiu :lol:

Dlaczego nikt nie ufa Sebastianowi i mojej skromnej osobie :lol:

Bo źle Ci z oczu patrzy? :lol:

źródło: click

i prosze nie piszcie już takich głupot, że to zapewne dlatego, że macie podłączoną wieże do to bzdura

jak już dwie osoby wyżej napisały to zapewne temp. wewnątrz obuwowy,

i pod tym się moge i ja podpisać, ew. chipstet