Co to za temperatura?

(Dudus) #1

Zobaczcie co to jest nigdy wczesniej tego nie bylo a pojawia sie i znika nie jest caly czas ??

(system) #2

Różnie to się przedstawia: Albo temperatura wewnątrz obudowy albo temperatura procesora.

ale procesora w Twoim wypadku raczej nie.

(Dudus) #3

procesor to to nie jest bo po pierwsze juz jest jego temp a po drugie za mala temp :stuck_out_tongue:

(Maesky) #4

Aux - pewnie masz podłączoną wieżę do komputera i takie połączenie nazywa się właśnie AUX. Swoją drogą jest taka temperatura pokazana, bo tak na prawde komputer nie ma jak jej zdiagnozować (chyba że po kablu :p)i dlatego pokazuje 1stopien czyli chyba minimum jakie może pokazac.

(boczi) #5

Ja nie mam podłączonej i też to mam :smiley:

(Dudus) #6

nie mam wiezy podlaczonej mam glosniki 5.1 wiec czy to to ?

(Maesky) #7

Zapewne...nazwa AUX tyczy się sprzetu Audio-tego jestem pewien bo mam podlaczona wieze do kompa i mam wlasnie AUX...

(Dudus) #8

to dziwne bo ja nie mam jako takiej karty dziekowej tylko w plycie wiec z kad ten odczyt w starym kompie tez mialem takie wescie do glosnikow i nic takiego nie bylo

(system) #9

Czytałęś mojego posta do końca? Albo raczej od początku? Chyba nie...

Pisałem tam, że to może być temperatura wewnątrz obudowy

Bo takie oznaczenia się spotyka jeśli chodzi o temp. wewnątrz obudów.

(Dudus) #10

watpie znalazlem cos takiego

AUX

definicja:

uniwersalne gniazdo połączeniowe, dające możliwość zespolenia ze sobą dwóch różnych standardów komunikacyjnych.

Wie moze ktos o co w tym chodzi ?? co to jest

(inż. Piniol) #11

Jestem przekonany na 99%, że to temperatura wew. obudowy ;] A, że masz 1 stopień to świadczy tylko o tym, że Twoj płyta głowna nie ma takiego czujnika ;]

(system) #12

Tak jak mówi Kolega Piniol.

Idąc natomiast za definicją która podałeś, jaki ona ma zwiazek z temperaturą? Temperatura uniwersalnego gniazda połączeniowego, dającego możliwość zespolenia ze sobą dwóch różnych standardów komunikacyjnych?

Chyba raczej nie.

(Dudus) #13

tego to ja nie wiem

(Dragonlnx) #14

Dodajmy, że nie jest to temperatura Celsjusza tylko Fahrenheita :x

(inż. Piniol) #15

No ja po lewej widzę celsjusza :stuck_out_tongue:

(pysiu) #16

Ja bym podejrzewał ze to od dysku bo zrobiłem cos takiego ze do dysku załozyłem chlodzenie i temperatura ta z 40 na 30 spadła ale pewności 100% nie mam ze to od dysku :slight_smile:

(system) #17

A widziałeś na screenie temperatury dwóch dysków Samsunga? :smiley:

Oj pysiu, pysiu :lol:

(inż. Piniol) #18

Dlaczego nikt nie ufa Sebastianowi i mojej skromnej osobie :lol:

(system) #19

Bo źle Ci z oczu patrzy? :lol:

(Nlukasn) #20

źródło: click

i prosze nie piszcie już takich głupot, że to zapewne dlatego, że macie podłączoną wieże do to bzdura

jak już dwie osoby wyżej napisały to zapewne temp. wewnątrz obuwowy,

i pod tym się moge i ja podpisać, ew. chipstet