Co to za trąbka?

Co to za trąbka z jakimiś powiadomieniami, co chwilę mi tu wyskakuje i jak to zlikwidować? Nie chcę brać w tym udziału.

1 polubienie

Hej,

Najprościej ujmując, jest to chat. Jak wyłączyć? Bezpośrednio się nie da - trzeba modyfikować stronę.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Olej tą trąbkę, administracja DP kupi Ci fleta :wink:

Hej,

Jeśli porządnego i poprzecznego, to i ja poproszę. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

New chcesz czatu? To wycisz
https://forum.dobreprogramy.pl/t/spolecznosc/541060/3514
MWSnap476

Chociaż i tak co kilka dni coś przełączają Nasi i wyskakuje powiadomienie na du - wróć - na tubie. Czyli włączysz czat, przewiniesz w dół i wyłączysz. Za chwilkę znowu wyskoczy, że to samo nie przeczytane, to się trochę pozłościsz i zniknie lucyferka z tuby. Na kilka dni spokój, może tydzień aby…

  • dawno temu
  • brak czatu i wszyscy jęczą o jego stworzenie
  • dzisiaj
  • jest czat i ludzie jęczą o jego usunięcie
1 polubienie

Dawno temu był czat, co nie wadził wiele lat. Potem była zmiana, dali plugin co spowalniał forum, czyli cięższy od koparki. Potem zaś drugi raz sprzedali forum i przez półtora roku był bug co krok i czat, co wysadzał forum. Potem gadka z rzadka i z przypadku, a wtrącić kilka zdań w roku, to po co wyskakujące powiadomienia nawet o nowych rozmowach, których nie było? No, poza jednym - było “głosujcie na mnie”.
Czat, to plugin i skrypty, a po co mi czatu, gdy na forum jest często więcej do śmiechu, niż spadów…
Skoro są tacy, co nie chcą, to nie muszą, albo konstytucja do wymiany!

Wyciszenie nie ukrywa niebieskiego wykrzyknika.

obraz

Gdy jest wyciszenie, to ukrywa, wystarczy odświeżyć forum. Wtedy znika powiadomienie.
Chcieć zablokować plugin, to mnie się nie udało, bo znika tuba i koperta. No to zostawiłem pluginy w spokoju.

Nie będę odświeżać by zniknęło, to nie działa.
Muszę odczytać i odświeżyć by się nie bugowało (po odczytaniu w danej karcie wciąż potrafi świecić).

No dobra. A jak to ustrojstwo zlikwidować, żeby nie wysyłało powiadomień? Nie biorę w tym udziału, więc na co mi to?

Możesz czat wyciszyć, ale i tak czasami powiadomienia wyskakują. Można to zablokować, ale jednocześnie znika też koperta PW.

forum.dobreprogramy.pl##.babble-unread--sidebar.babble-unread
forum.dobreprogramy.pl##.babble-unread--sidebar
forum.dobreprogramy.pl##.babble-unread

wycinanie, że ktoś coś nowego napisał. Wyciszenie nie chce ukryć tej białej kropki w niebieskim kółku…


forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar-collapsed--right.babble-sidebar-collapsed
forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar-collapsed--right
forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar-collapsed

wycięcie całej ikony otwierania shoutboxa.

Można wybrać sobie jedną z 3 reguł, aż wszystkich 3 raczej nie trzeba.

1 polubienie

Na wszelki wypadek dałem wszystkie sześć filtrów. Działa w AdGuardzie bardzo ładnie

W sumie wystarczy 1 z 3 na grupę.

Jak wycinasz całą trąbkę to 1 z 3 z drugiej grupy.


Opcjonalnie wyłącz czat “Babble” z ustawień:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/preferences/interface

Babble - Disable Babble chat completely i działa jak filtry z drugiej grupy.

O co chodzi z tym odkopywaniem tematów? To już co najmniej drugi jaki wygrzebałeś.

1 polubienie

Nie rozumiem ani trochę o co chodzi…
poza tym dlaczego po znaku zapytania dajesz spację zamiast entera?

Chyba nie zwróciłeś uwagi na daty :wink: Swoją drogą o ile jeszcze dobrze pamiętam to w szkole nie uczyli mnie żeby po znaku zapytania dawać enter.

1 polubienie

Każde pytanie w nowej linii a to dlatego że dużo wygodniej się czyta coś w stylu:

pytanie 1 ......
pytanie 2 ......

niż

pytanie 1, pytanie 2......

Tyle że to było jedno pytanie a za nim zdanie twierdzące / wtrącenie.