Co to znaczy:łączyć się z internetem za pośrednictwem 3g/4g?


(Soldier LP) #1

"W standardowej wersji tablet Asus Transformer Infinity 700 nie oferuje możliwości łączenia się z internetem za pośrednictwem sieci komórkowej 3G/4G. Producent oferuje jednak wersje 3G (TF700TG) i 4G LTE (TF700KL), które radzą sobie z tym bez problemu. Warto jednak nadmienić, że z powodu obsługi innych standardów procesor główny musiał zostać zmieniony z czterordzeniowej Tegry 3 na dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon MSM 8260A S4 Krait 1.5 GHz. Drugi z tych procesorów również należy do wydajnych, ale z całą pewnością nie będzie będzie najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników nastawionych przede wszystkim na granie – część tytułów jest dużo lepiej zoptymalizowana do działania na procesorach Nvidii."

Chce mieć ten tablet,ale boję się,że nie będe mogła użyć go do internetu i rozrywki. Chciałabym też,aby można robić zakładki typu: słuchanie muzyki i zakładka do internetu,tworzenie różnych kart.


(Bartolini234) #2

To znaczy, że aby zainstalować moduł do sieci 3/4 G musieli zmienić procesor na słabszy- z NVidia Tegra 3 na podanego Qualcomm Snapdragon Krait. Jest to dość dobry procesor, myślę że nie będziesz miała problemów z podanymi przez Ciebie czynnościami- masz słabszy procesor, ale nie tragiczny. Najlepiej jeżeli wypowie się ktoś w temacie, bo nie znam wszystkich szczegółów jeżeli chodzi o tablety, ale myślę, że nie będzie to wielka przeszkoda do wymienionych zadań.


(Agatonster) #3

Soldier LP ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.