Co ty wymienić?

Witam.

Posiadam PC, który ma już około 7 lat.Działa do dziś wymieniana była tylko karta graficzna bo się zepsuła.Chcę aby komputer dalej mi służył, ale do niektórych gier już się nie nadaję więc postanowiłem powymieniać parę części

O to mój sprzęt :

Karta graficzna : NIVIDIA GeForce 210 (miałem 770 ale się zepsuła)

Procesor : Intel® Core™2 Duo CPU E4500 @ 2.20 GHz 2.19 GHz

Zainstalowana pamięć : 2GB

Płyta Główna : P965T-A

Głownie chodzi mi aby można było na nim pograć w gry typu world of tanks żeby na minimalnych mieć przynajmniej 40fsp. Budżet to 600zł.

Przy takich parametrach to nic z tym komputerem nie zrobisz, a za 600zł to nic nie kupisz no może w miarę wydają kartę graficzną ale i tak nic byś nie zyskał bo procek by ją ograniczał, więc chyba lepiej składaj na nowy komputer :smiley:

jak by co to tylko moja opinia.

Zapomnialem dodać zasilacz Zasilacz to LC-8400BTX 230V

Nie chodzi mi tu aby zrobić ten komputer do jakiś mocnych gier.Gdy gram w World Of Tanks na minimalnych mam 25-40fsp, więc nie jest aż tak źle.Nic tu nie da się wymienić aby jeszcze podciągnąć te fps ?

Na początek do wymiany karta graficzna i zasilacz, potem możesz zbierać pieniądze na pozostałe podzespoły.

Np.: Gigabyte HD7770 1GB OC / HD7790 + Chieftec GPA 450W / Corsair VS 450W / OCZ CXS 500W

@DOWN

Tutaj wybierz już co chcesz, do tego procesora i tak to będą trochę zbyt dobre karty graficzne. Weź HD7790 z tańszym zasilaczem Chieftec bądź trochę gorszą grafikę z np. tym zasilaczem Corsair.

Up:

A jaki zestaw zasilacza + karty byś mi polecił do mojego procka ? Tak do 600zł ?

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/6680055

http://allegro.pl/chieftec-zasilacz-gpa-450s8-aktywne-pfc-80-plus-i3335494045.html

razem jakieś 620zł tak na szybkości;)

jugens4522 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.