Co w autopatcher`ze, że przestała działać sieć LAN

Moje zapytanie dotyczy zbioru aktualizacji autopatcher. Po zainstalowaniu pełnej opcji, wybraniu wszystkich elementów, nikt z mojej sieci LAN nie może się połączyć z moim komputerem. Co powinienem pominąć podczas instalacji autopatchera, by sieć LAN działała jak należy, lub po zainstalowaniu całego pakietu co zmienić by siec chodziła poprawnie?

Sieć działała bardzo dobrze w dwie strony do momentu zainstalowania autopatchera, czyli po zainstalowaniu samego systemu Windows XP, po zainstalowaniu SP2 również było wszystko ok, oczywiście zezwoliłem na udostępnianie plików i drukarek, jak i ustawiłem hasło, bo wiem że należy tak zrobić. Zainstalowałem program antywirusowy i nadal było ok, do momentu zainstalowania tego autopatchera.

Czekam na jakies podpowiedzi z Waszej strony i z góry dzięki

instaluj tylko poprawki krytyczne

A jeśli już taki pakiet jest zainstalowany to czy można go odinstalowac, czy jedyny sposób to instalacja na nowo windows xp, i czy aktualizacje krytyczne dosłownie wszystkie zaznaczyc?

raczej nie odinstalujesz pewnych poprawek, które z systemem się zintegrowały, to co masz zainstalowane jak wejdziesz w Windows w głownym katalogu / musisz tylko udostępnić pokazywanie ukrytych plików i filderów / masz widoczne jako KB i symbole, tam są deinstalatory, ale wszystkich na pewno nie usuniesz jak np. aktualizacę WMP czy Framework

Złączono Posta : 04.11.2006 (Sob) 20:55

tak krytyczne zaznaczyć i wszystkie pozostałe odznaczyć, chyba, że chcesz jakies zainstalować ale musisz czytać uważnie co instalujesz, sieciowych bym Ci nie radził