Co waszym zdaniem brakuje w portalach społecznościowych


(system) #1

jak w temacie portali społecznościowych jest masa facebook nk ale co waszym zdaniem (opcje) przydałby się w takich portalach ? np. w nk.pl


(Arn Poznan) #2

Nasza-klasa była fajnym pomysłem, jednak teraz ją kompletnie zepsuli.


(corrtez) #3

NIc, jak dla mnie to strata czasu. To tylko moda, za dwa lata ludki sié znudzá i tak sié to skończy.. :wink:


(system) #4

No właśnie moda :slight_smile: wpierw była fotka.pl (w polsce) potem nk.pl czyli jakaś "opcja" dodana do społecznościówki która weszła w "modę" i tak mnie interesuje czy jest coś co mogłby jeszcze zaimponować "userom"


(Mbocian 94) #5

Według mnie przerost formy nad treścią to główna bolączka tego typu serwisów, choć nie jest najgorzej z Facebookiem (w por. do nk). Powinny takie serwisy być bardzo minimalistyczne, z minimalną ilością grafik :wink:


(marcin82) #6

Osadzonego odtwarzacza GaduRadio, IplaTV oraz zintegrowanego klienta Skype :smiley:


(system) #7

tu się z tobą zgodzę portal społecznościowy powinien mieć jak najmniej grafiki tak jak na facebooku (choć on jak dla mnie nie jest estetyczny z wyglądu) i fotka.pl nk.pl jest trochę taka fe :smiley:

a z tym obsadzonym radiem to niby dobry pomysł ale się nie sprawdzi bo przelatując po stronach będzie się tobie wyłaczało radio

co do skype to w sumie jakby pomyśleć dobrze nad tym i taką mini listę skype mieć w profilu i zamiast na kompie to w przeglądarce mieć to by był niegłupi pomysł :slight_smile: