Co według was lepsze: Fifa czy Pes(ja wolę PES oczywiście)

Co według was jest lepse fifa czy pro evolution soccer. Dla mnie oczywiście pro evo, ale jestem ciekaw co wy sądzicie o tych grach. I dzieci neo niech tu nawet nie odpowiadają.

w pesa nie grałem,ale fifa też jest dobra :slight_smile:

dla mnie pes ( teraz gram w 6 i nie pytajcie z kąt mam :P) ale ten temat jest walkowany juz od zalania dziejów , to tak jakby dyskutować ktora przeglądarka jest lepsza firefox,opera czy ie.Kazdy lubi co innego i cieszmy sie z tego , że jest jakaś alternatywa.

Wiadomo PES5… Fifa dla amatorów, Pro Evo dla Pro.

Poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=90993&highlight=pes

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=94089&highlight=pes

PES. :slight_smile:

Jednemu podoba się jedna gra, a drugiemu druga.

Temat nie ma sensu.

Fifa rlz :stuck_out_tongue:

Kolejny temat o wyższości zupy pomidorowej nad żurkiem …

Pomidorówka górą !!

A tak serio to o gustach się nie dyskutuje i koniec.

Amen ![-o<

to jak porownywac Mercedesa i Malucha No comment

fifa jest fajna i pes jest fajny,ale jak bym mial wybierac to pes 8)

:wink:

W pesa nie gralem ale ta fifa 07 jest conajmniej niedorobiona…

:-s

Hmmm , według mnie nie było PES każdy cieszył się Fifą , jest PES każdy cieszy sie PES , ogólnie dla mnie obie gierki są fajne…

…Tak…

Only PES :wink:

Osobiście jestem oczywiście za PESem, ale:

-FIFA jest to gra dla ludzi, którzy usiądą sobie na kilka minut przed kompem, rozegrają kilka meczów i wyłączą kompa. Fifa jest tak stworzona, żeby dawać fun. Szczerze mówiąc EA polepszyło tegoroczną edycję, lecz nadal akcje są zbyt linniowe, a kiwanie jest nieco sztywne/mało urozmaicone.

-PES jest bardziej symulacją piłki nożnej. Żeby konkretnie grać trzeba ćwiczyć strzały, kiwanie się itp. Ogólnie mówiąc to gra dla tych, którzy chcą poświęcić dla niej więcej czasu. Rozgrywanie akcji jest ograniczone praktycznie tylko naszą wyobraźnią. Znacznie trudniej jest strzelić bramkę niż w Fifie, lecz gdy już tego dokonamy, daje nam to dużą satysfakcję. Zagrajcie sobie w PESa w kilka osób a dopiero będzie jazda.

po pierwsze odwlcie się od tych co mają neostradę !!

Noo ale Fifa niestety nigdy nie bedzie taka jak PES :wink:

L.B.G. Zgadzam sie z tym dla mnie po równo jest 50% PES 5 i po 50% FIFA07 i 06 a na początku to nie lubiłęm PRO bo nie umiałem w niego grać a teraz juz umiem i jest fajny !

PS : Jak sie umie grac w jakąs gre to jest fajna i jak wchodzi nowa to mówi sie ze jest gorsza a czasami bywa ze jest lepsza i ja kgramy to sie przyzwyczajamy i zmieniamy zdanie o danej GRIERCE