Co wybrać? Alcatel OT908F vs Samsung Galaxy 551

(Ertam494) #1

Witam, za miesiąc będę mógł przedłużyć umowę oraz zmienić telefon.

Mam Mix Orange 29,90 zł.

Zainteresowały mnie te telefony, ale każdy ma coś czego drugi nie ma. Stąd mój dylemat.

Alcatel

Plusy - 512 MB ramu, obsługa kart pamięci, szybki dostep do Facebook'a, fajny design, czuły ekran, bateria trzyma nawet 3 dni.

Minusy - aparat 2 mpx( !!

W T-Mobile jest model bez przycisku Facebook(T-Mobile Move) i podobno ma zapowiedzianą aktualizacje do 2.3.

Cena 49 zł

Samsung

Plusy - fizyczna klawiatura QWERTY, fajna nakładka graficzna (TouchWiz), aparat 3.15 mpx, obsługa kart pamięci, czuły ekran, Android 2.3, 384 MB RAM

Minusy - procesor 600Mhz, brak diody doświetlającej,

Cena 159 zł

Bardzo liczyłem na Nokie Lumia 610, ale cena 499 zł mnie odstrasza.

Ewentualnie zaproponujcie coś od siebie.(Wymagania: cena nie przekracza 200 zł, system operacyjny, dotykowy ekran)

(Kozza) #2

Zdecydowania Galaxy551 - ma 384 MB! RAM oraz Androida 2.3.6 od Samsunga. Dupy nie urywa ale nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz w twojej taryfie :slight_smile: Co do baterii to 2 dni spokojnie jeśli nie będziesz cały czas siedział na Wi-Fi. A procka zawsze można podkręcić o ile zrobi się roota.

Nawet nieźle stoi ten telefon jeszcze - 450 zł można wycisnąć. Ja dwa dni temu upolowałem nową lumię 710 za 500zł... Rozwiązanie się samo nasuwa.

(Ertam494) #3

@Grzesiek13

Skąd masz te informacje, że posiada androida 2.3.6 i 384 MB RAM?

Nie zamierzam kombinować z tym telefonem(root, zmiana romu).

(Kozza) #4

Google mój drogi, po prostu źle szukałeś no i radze popatrzeć na android.com.pl

Gdyby miał 256MB nie dostałby 2.3

http://forum.android.com.pl/f545/galaxy ... nga-87512/

(Ertam494) #5

Dziękuje za informacje, wybiorę tego Samsunga.