Co wybrać? Alcatel OT908F vs Samsung Galaxy 551

Witam, za miesiąc będę mógł przedłużyć umowę oraz zmienić telefon.

Mam Mix Orange 29,90 zł.

Zainteresowały mnie te telefony, ale każdy ma coś czego drugi nie ma. Stąd mój dylemat.

Alcatel

Plusy - 512 MB ramu, obsługa kart pamięci, szybki dostep do Facebook’a, fajny design, czuły ekran, bateria trzyma nawet 3 dni.

Minusy - aparat 2 mpx( !!

W T-Mobile jest model bez przycisku Facebook(T-Mobile Move) i podobno ma zapowiedzianą aktualizacje do 2.3.

Cena 49 zł

Samsung

Plusy - fizyczna klawiatura QWERTY, fajna nakładka graficzna (TouchWiz), aparat 3.15 mpx, obsługa kart pamięci, czuły ekran, Android 2.3, 384 MB RAM

Minusy - procesor 600Mhz, brak diody doświetlającej,

Cena 159 zł

Bardzo liczyłem na Nokie Lumia 610, ale cena 499 zł mnie odstrasza.

Ewentualnie zaproponujcie coś od siebie.(Wymagania: cena nie przekracza 200 zł, system operacyjny, dotykowy ekran)

Zdecydowania Galaxy551 - ma 384 MB! RAM oraz Androida 2.3.6 od Samsunga. Dupy nie urywa ale nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz w twojej taryfie :slight_smile: Co do baterii to 2 dni spokojnie jeśli nie będziesz cały czas siedział na Wi-Fi. A procka zawsze można podkręcić o ile zrobi się roota.

Nawet nieźle stoi ten telefon jeszcze - 450 zł można wycisnąć. Ja dwa dni temu upolowałem nową lumię 710 za 500zł… Rozwiązanie się samo nasuwa.

@Grzesiek13

Skąd masz te informacje, że posiada androida 2.3.6 i 384 MB RAM?

Nie zamierzam kombinować z tym telefonem(root, zmiana romu).

Google mój drogi, po prostu źle szukałeś no i radze popatrzeć na android.com.pl

Gdyby miał 256MB nie dostałby 2.3

http://forum.android.com.pl/f545/galaxy … nga-87512/

Dziękuje za informacje, wybiorę tego Samsunga.