Co wybrać Logitech G5 czy Razer?

Witam,

planuje zakup dobrej mychy i po przeczytaniu różnych recenzji zostałem praktycznie z takimi modelami:

Logitech G5

Razer Copperhead

Razer Diamondback

problem w tym że nie wiem na która się zdecydować. Prosze wypowiedzcie się na ten tematy. Najbardziej mnie dręczy jak leżą te myszy w dłoni (mam duże paluchy) i czy najdroższy w tym towrzystwie i laserowy g5 jest wart swojej ceny ?

Mam Razera Diamondbacka i jestem w pełni zadowolony… przesiadka z taniej myszki kulkowej to był szok ;]

Zaletą (jak i wadą) Razerów jest to, że są symetryczne, a wiec zarówno dla prawo- i leworęcznych…

Copperheada był odradzał gdyż ma wg. mnie gorzej rozwiązane boczne przyciski, bardziej pasują mi te z Diamondbacka (trudniej je wcisnąć przez przypadek).

Ja brałbym Diamonbacka ponieważ:

  • cena w porównaniu do Copperheada i Logitecha

  • praktycznie żadnych problemów z precyzją bez względu na podkładkę

  • pasujący MI układ klawiszy (2 boczne) - pooglądaj myszki i pomyśl z jaką będzi Ci najwygodniej

Zdecydowałem sie na diamondbacka. Mógłby ktoś doradzić do niego sensowną podkladke ?

osobiscie mam dużą reke i posiadam diamondbacka = żadnych problemow a co do podkladki to działam na takiej http://allegro.pl/item131662677__steelp … obra_.html

przesiadka z podkladki z tesco to ogromna różnica

mimo iż to wersja mini spokojnie powinna ci wystarczyc…

Tak, zgadzam się, podkładka QcK to bardzo dobry wybór dla rzr db. Sam mam taki komplet. Tylko, że jak zestaw do domu, a masz miejsce, to polecam wersję średnią (QcK, bez “+” ani “mini”), ponieważ zawsze to więcej ruchu myszką można zrobić.

Ja też mam Steelopad Qck+ Mini <- 30 złotych, a świetna

Sparkzi proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty