Co Wybrać N70 czy N72?

Jak w Temacie

N72 nowszy model i nowszy symbian(system operacyjny) oba modele porównywalne w szybkości działania również w desingu.

A nielepiej wybrać N73?

“A nielepiej wybrać N73?”

Popieram,zwłaszcza że kosztuje gorsze w porównaniu do zeszłego roku

No tak ale mam do dyspozycje 450zł a jak była by spora różnica pomiędzy N72 a N70 to bym dozbierał natomiast N73 700-900 kosztuje…

co do mojego poprzedniego postu(pomyliłem model N72 z N73) i po przeanalizowaniu specyfikacji obu telefonów(N72 ma taką samą wersje systemu jak N70) jestem za N70 dlatego że N70 posiada przednią kamere i UMTS co za tym idzie możliwość wideorozmów , N72 nie posiada możliwości pracy w sieciach UMTS. Osobiscie posiadam N70 i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Ok dzięki jak tylko sprzedam swojego Benq-Siemens s88 to kupie ;]

W dniu 22.04.2008 , o godzinie 16:53 został dopisany post przez Grzechuzioom

Ok dzięki jak tylko sprzedam swojego Benq-Siemens s88 to kupie N70 ;]

Hm, ciekawe. Też przesiadałem się z BS S88 na N72… :slight_smile:

Mnie kamera do videorozmów była zbędna dlatego wybrałem ten model. Poza tym klawisze są lepiej spasowane niż w N70. Minusem N72 jest natomiast “posrebrzana” rameczka, na której z czasem widać obicia.

Ja sie przerzucam z BS S88 ponieważ tam wchodzą Gry do 250kb a pozatym nie da się przewijać MP3 i ma pare innych wad

Nokia N72 to biedny klon N70. Symbian mimo, że niby nowszy działa równie tak samo fatalnie. Ludzie co wy się uwzieliście na N70. To już są nawet by można było powiedzieć zabytki. Za tą cene jaką byś dał za N70 to by mogło się kupić 10 razy tepszą komórke. Wszyscy chcą mieć chyba symbiana który jest N70 i N72, ale symbian w tych modelach to wada. Więc radze wziąść inną komórke. Pozdrawiam.

Może dotałbyś ewentualnie Nokię 6120 Classic w tej cenie. Telefon szybszy od nieco archaicznych już n70 i N72. Jeszcze sprawa wolnego Symbiana. Hmm, ja nie narzekałem choć fakt telefon do demonów szybkości nie należał. Przy zawalonej skrzynce 2000 smsów faktycznie dłużej odpalała się skrzynka wiadomości :lol:

Odtwarzacz za to zawsze dobrze działał, nie ważne przy 100mb czy 1GB zajętości karty. Więc ta “powolność” to kwestia względna :wink:

No tak to bardzo toby telefon, sam go mam, szybki symbian. W 100% polecam 6120

Ja bym na twoim miejscu wział Samsunga i600. Windows Mobile, WiFi, karty pamięci, klawiatura QWERTY itd… Windows Mobile jest o wiele bardziej stabilniejszy od Symbiana w Nokii N70.

A cena Samsunga i600 spadła straaasznie. Dostaniesz go już za 480zł.