Co wybrać:Neostrade czy internet od TV kablowej

Macie możliwość wybrania albo NEO albo net z kablówki. Oba internety z tą samą prędkością łącza.

Co byście wybrali ??

A coś wiecej? Taka sama prędkośc w obie strony? Limity transferów? Cena? Jakieś dodatki? Lojalka nia ile podpisywana?

Konkretne…

Parametry jakieś są…

Kabel zawsze będzie przewyższał radiówkę…

Parametry nie ważne. Chodzi mi o samego dostawce 8)

Jednak to jest chyba najważniejsze.

no właśnie jest ważne !

niechodzi tu tylko o prędkośc

przeciesz sa jeszcze limity jest cena itp …

podaj z jakiej sieci kablowej chcesz net ?

Neostrada :-s

Xiqq czepiasz sie szczegołów :?

TELEKOMUNIKACJA zadowlony ?? 8)

ja chce poznać waszą opinie na temat samego dostawcy internetu no ale skoro tak abrdzo chcecia znać parametry no to proszę bardzo:

TeleKompromitacja

MultiMedia

Nie patrzcie na cene bo to akurat tutaj dla mnie NIE MA ZNACZENIA 8)

Posiadam internet od tego dostawcy(mam 3pak: tv, telefon, net) i jestem zadowolony. Może tylko ze 2-3 razy byłą taka sytuacja, że nie było netu przez kilka godzin. Tak to internet jest zawsze, niestety mam najwolniejszy internet w ofercie.

:stuck_out_tongue:

Co do tematu , to neostrada , ja używam już 2 rok i odziwo jestem zadowolony , co prawda są te limity itd…Ale da się żyć…

Choć nie powiem , że ta druga oferta nie jest zła…Lecz ja na twoim miejscu wybrał bym neostrade :wink:

Wybór należy do Ciebie :slight_smile:

Może i większośc osób narzeka na neostrade, ale ja powiem to tak, może usługa jest za droga i są limity, ale jakośc połączenia jest wzorowa. Mam neostrada około 2 lat i nie zdarzyło mi się, żeby nie miałem internetu(przynajmniej tego nie pamiętam) A dodatkowym plusem jest dynamiczne IP.

piotrekjunior , mam wykupinoną te sama usługe, i polecam, ale z tego co wiem to nie jest kablówka tylko na modemi SpeedTouch 330, ja przynajmiej tak mam :slight_smile:

kosior6 a co to za różnica ?? :lol:

Ja bym wybrał jednak neta od kablówki 8)

Wiem, ponieważ koledzy mają !

I nie jest to radiowy net … :wink:

Świetnym, najlepszym przykładem jest Chello :smiley:

Gdyby było w mojej okolicy oraz taniej trochę to z miłą chęcią przesiadłbym się 8)

A to, że są limity to jest w ogóle nieważne 8) (mówię o opcji 1024)

bo i tak nie ma tylu rzeczy by pobrać ponad te 15 GB :wink:

A jakość tego połączenia jest zupełnie bezporównania z neostradą …

Inny kumpel ma neO i ma kłopoty z pingami w grach itd.

Ja bym wybrał kablówke. Mam osiedlówke, stałe zew. ip, dobre pingi, dobry transfer, czasami raz w miesiącu na 30 min. neta nie ma. Neostrada jest droga, a inne oferty typu kablówka sa tańsze :wink: Tylko kablówke.

Chyba żartujesz? Ja na neostradzie 256 niekiedy wyciągam po 23 gb(jeśli mi wczesniej nie zmniejsza transfer)

Wybrałbym Neostrade, sam decydujesz jakie porty chcesz mieć otwarte a jakie zamknięte. Znajomy ma net na osiedlu (prawdopodobnie przez kabłówkę) i kilkakrotnie żeby pograć w jakieś gry online musiał dzwonić żeby mu porty otworzyli. Tak wieć dowiedź się jak jest z tymi portami u dostawcy netu przez kablówke.

Ja bym wzioł TPSA choć sam mam kablówkę, bo jak ci się wszyscy biją na rapidshare i megaupload to przegięcie, 5000 osób na 1 miejsce hardcore! Ale w TPSA nadal trza mież fona i to ograniczenie transferu.

PS: opcje 512 najwyżej na rok, 1024 najwyżej na 2 lata, reszta na 3 :wink:

ja mam neta w multimedii i jestem całkowicie zadowolona, a problemow zadnych jak do tej pory praktycznie nie miewalam… limitow tez nie mam :slight_smile:

_mona musze Cie zmarwtić ale w MM są limity :stuck_out_tongue:

http://www.multimedia.pl/a0b099fdc764bf … 653fb3e230