Co Wybrać Nokia N70 Czy Samsung Z400?

Witam

Wlasnie sprzedalem swoj telefon i zastanawiam sie nad kupnem nowego.

w gre wchodza :

Samsung Z400,

Nokia N70,

Tu Pojawia sie moje pytanie czy do samsunga mozna wgrac sobie rozne programy, takie jak np.nawigacja,dodatkowy odtwarzacz itp.

wiem ze w nokii mozna bo ma symbiana.

Nie wiem czy z samsungiem mozna rowniez robic takie cuda???

Pomozcie! !!

Nokię bo ma symbiana a Samsung ma zamknięte oprogramowanie :-o

N70, albo cos na Symbianie.

a co myslicie o nokia 9500 comunicator

Według mnie dla przeciętnego człowieka to bez sensu, taki telefon dobry dla biznesu, zresztą to to już taki mini przenośny komputer, a nie telefon, zresztą to jest straszliwa cegła a w dodatku słaby aparat…

Też polecam nokie n70 choć na twoim miejscu zastanowił bym się nad SE k800i, bardzo dobry telefon moim zdaniem lepszy niż ta nokia n70, na allegro są w podobnych cenach.

mafioz czym ten k800 jest lepszy od n70? chcybanie wisz o czym mówisz albo się nie znasz. rzaden se nie może się równać z n70 no chyba że w950 albo seria p990i.

mafioz

N70 porównuje się z k750i, a k800i z N73.

Jak chcesz na Symbianie to N70, jak bez to Nokia 6233 (ma super głośnikczki) lub 6280.

moim zdaniem podstawą w telefonie jest symbian, daje to komórce nie ograniczone możliwości. a porównywanie k750 do n70 jest śmieszne, a k800 do n73 już żałosne. k 800 nigdy w żadnym stopniu nie dorasta do n73. pozdrawiam.

effe

Też wolałbym N73 niż k800, ale tylko napisalem, że ludzie na forach porównują te modele ze sobą.

karolzet to ci ludzie są niespełna rozumu. mam nokie n73 i bawiłem się se k800 i powiem tylko, ze se ma dobry aparat ale raczej nie tak dobry jak n73.

Mialem N70 i moge smialo stwierdzic ze to szajs.To jest najgorsza Nokia z symbianem.Nie dosc ze kolory sa jakies nie jaskrawe to jeszcze po miesiacu farba sie zdziera.Myslalem ze wykonanie jest rewelacyjne bo to (za czasow gdy ja kupilem) byla Nokia z gornej polki a sie okazalo ze to jest pomalowany dednie plastik z rysujacymi sie elementami metalowymi.NIE POLECAM!A co do N73 i K800i to te telefony sie porownuje tylko pod katem aparatu!Ale tak normalnie tez sie da je porownac,bo nie kazdy chce miec symbiana.k800i jest bardzo szybki i ma wszystko co potrzeba i swietna kamere(bardziej precyzyjnie robi zdjecia niz n73) i jest maly,a N73 tez ma swietna kamere i ma bogata oferte programow i gier ale za to troche za wolno chodzi i jest duza.Sam posiadam N73,mialem tez do czynienia z k800i i z duma moge powiedziec ze nic nie przebije NOKII Z SYMBIANEM.Chodz po mimo najnowszego symbiana nie moge znalesc dobrego odtwarzacza mp3 bo ten standardowy gra cicho w moich sluchawkach(mam zestaw AD-41 z wejsciem Jack 3,5 mm).Moze ktos wie gdzie moge to znalesc?

Może jesteś wielbicielem nokii i inne modele całkowicie wykluczasz. N73 porównuje się z k800i. SE do dobra firma, lecz nie tak popularna jak nokia, gdyby nokia była na miejscu SE a SE najlepszą firmą to większość wolała by mieć k800i. Mi w nokii np. się nie podobają te przyciski obok klawiatury, a większość ludzi uważa że nokie to “cegły” i wolą SE. Pozatym SE to firma dla tych którzy nie mają dużo kasy na telefon, albo chcą mieć dobry telefon w niskiej cenie to biorą SE, nokie od SE są droższe o kilkaset złotych tylko dlatego że są z firmy nokia.

Ale to tylko moja opinia.

Mówisz, że płaci się więcej za nokie bo to nokia. A sony to co? też dużo wydajesz za firmę. Zwłaszcza, że sony k800i jest w cenie 1300zł w sklepach a nokia n73 1700zł. Tylko, że nokia ma coś takiego jak symbian v3. jeśli wiesz o co chodzi. System operacyjny który dla mnie jest podstawa w telefonie, chyba, że ktoś lubi jak mu się narzuca jak telefon ma wyglądać, menu! W N73 jest 1000-ce nieograniczonych możliwości gdzie w se tylko dzwonienie, sms, aparat i muzyka. Lepiej dołożyć i kupić serie P!

O co powiesz o takim wynalazku jak np. w810i nówka kosztuje na allegro 750zł, a taka Nokia 6233 680zł, a ma lepszy wyświetlacz i jedne z lepszych (jak nie najlepsze) głośniki stereo wśród telefonów dostępnych na rynku.

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 14:20

do nawigacji potrzbujesz jeszcze moduł GPS za jakieś 200-300zł.

co Ty za głupoty piszesz ja mam N70 pół roku i ani jednej ryski i żadna farba nie schodzi , abo kupiłeś tela z jakąś “rzemieślniczą” obudową , albo jakąś chinszczyzne. A kolory trzeba mieć sobie ustawić , aż po oczach razi od nadmiaru kolorów kontrastu i jaskrawości na full

zgadzam się ze zbychem, też miałem długo nokie n70. jest to bardzo udany telefon nokii. Nie wiem skąd takie dziwne opinie, może rzeczywiście masz nie oryginalną obudowe, bo jeśli tak to nic dziwnego że ci się zdziera. a jeśli chodzio lorory wyświetlacza, to polecam lekturkę z instrukcji obsługi. pozdrawiam.

To albo ci sie rece nie poca albo trzymasz ja w rekawiczkach:)JA DO TEGO NOSILEM JA W FUTERALE!A i tak byly rysy na metalu a najgorsza byla tylna zaslona aparatu-trzeszczala po nacisku.A co do kolorow to porownaj sobie n70 z n73 i zobaczysz o co chodzi.N70 to jest najgorsza nokia n-series.Robiona byla ,po lepkach" i jest ze slabych materialow z mysla o ludziach ktorzy mysla:,O Boze!Nokia z tej najnowszej kolekcji n-series co to ja w telewizji pokazuja tak tanio?Przeciez ona kosztuje tyle co zwykla nokia 6270 bez symbiana!!!’’ a nie stac ich na lepsza.Telefony to moje glowne zainteresowanie i cale moje zycie.Bylem posiadaczem wielu telefonow wiec moge z duma powiedziec ze lepiej dac sobie spokoj z n70 a kupic za ta cene cos innego(np.sony ericssona a jak ktos chce miec koniecznie symbiana to radze kupic starsza nokie a za reszte dokupic do niej duza karte pamieci,dobre sluchawki)

Faktycznie wyświetlacz w nokii N73 jest dużo lepszy, dlatego właśnie sobie ten telefon kupiłem. Polecam go wszystkim i pozdrawiam!