Co wybrać Nokia N8 vs Motorola Milestone 2 vs BB Bold 9700

Witam. Jestem posiadaczem Nokii 5800 XM.

Chce wymienić telefon z oferty niemieckiej Vodafone.

Upatrzyłem sobie kilka pozycji a teraz zostały mi 3 do wyboru. Zaznaczam HTC są dla mnie za brzydkie a Android wcale nie jest konieczny - proszę wyłącznie o opinie tych 3 telefonów. Prosił bym o porównanie telefonów pod względem technicznym. Ewentualnie proszę o przybliżenie mi czegoś więcej o systemie BB.

W ofercie Vodafone cenowo pasują mi 3 telefony wyżej wymienione. Ceny są zbliżone.

Proszę o opinie i sugestie :slight_smile: Powiem, że nie używałem qwerty wysuwanej i nie wiem czy to jest wygodne. Po N8 moge sie pewnie spodziewac ulepszonej 5800 a po BB nie mam pojęcia…

Telefon służy mi do dzwonienia, sms i mp3, czasem fotki. Tyle :slight_smile:

Tu masz porównanie tych trzech: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4384/4060/4620/0/ Skłaniałbym się albo w stronę BB albo Motoroli

Może użytkuje ktoś z Was jeden z tych telefonów? :slight_smile: Jakieś wrażenia?

Niestety ja nie. Jeżeli byś brał Samsunga S i9000 pod uwagę to bym mógł coś powiedzieć :?

Jest też dostępny i cenowo rożni sie od N8 o 10 euro. :wink:

Witam. Ja bym brał Milestone 2 bez dwóch zdań :slight_smile: . Ma super procek , wyświetlacz , wysuwaną Qwerty , Androida 2.2 i do tego ma w sobie ‘‘to coś’’. Pozdrawiam.

ja stawiam na Milestone 2 =D>

W tym przypadku polecałbym dla ciebie Nokie. Do tego do czego Ty chcesz telefon wykorzystać jest jak znalazł. No chyba że prócz dzwonienia, smsów, muzyki i zdjęć będziesz chciał coś więcej np. nawigacja, internet, wtedy oczywiście Motorolla. Za nokią przemawia jeden z lepszych aparatów foto(jeśli chodzi o komórki) oraz słuchawki z pełnym sterowaniem (out of box).

Zastanawiam sie czy nawigacja na androida jest lepsza od tej z nokii. BO na androida to chyba jest platna co nie? Czy da sie jakas darmowa też zainstalowac?

jeżeli chcesz używać do wymienionych przez ciebie rzeczy N8 jest jak znalazł oprócz tego , że Nokia posiada całkiem niezły aparacik :slight_smile: , ma 16 GB wbudowanej pamięci oraz dobry wyświetlacz wszycho w słońcu widać to potrafi jeszcze nagrywać filmiki 30 fps w HD (720p) a to wszystko z najnowszym symbianem 3 na pokładzie plusem jest też to ,że jest darmowa nawigacja GPS (OVI MAPY) a , że w specyfikacji pisze 25 fps to nic poszukasz na necie o 30 fps w N8 i się wszystkiego dowiesz.Od Motoroli ja to się trzymam z daleka.BlackBerry nie bo Stevie już ma :stuck_out_tongue: Co do Nokii to jest jeden mankament wyszła wadliwa seria robią się restarty, telefon sie nie włącza , telefon pada po 3-4 dniach lub później, telefon wariuje zacina się i to proszę państwa nie jest wina oprogramowania ( dane te są od użytkowników z Polski) a gdy trafi telefon do serwisu wgrają ci nowe oprogramowanie gdy to nie pomoże wymienią płytę główną…Ja posiadam ten telefon i jestem zadowolony Trochę virtualny qwerty denerwuje na początku ale idzie się przyzwyczaić,trafiłem egzemplarz w 100 % dobry nic mi się nie przydarzyło jak do tel pory a mam ja od pierwszego dnia gdy była dostępna w sprzedaży zakupiłem telefon za granicą prawie że od producenta .Popatrz w necie jeszcze opinie na temat tych telefonów i wtedy zdecyduj.