Co wybrać Nokię N95 czy N93?

Witam. Mam Nokię N80 rozmyślam czy jej nie zmienić ponieważ telefon dość często się przywiesza, a poza tym niekiedy nie widzi karty pamięci. Jeśli miałbym zmieniać tel. to na Nokię N95 czy N93? A może w ogóle nie zmieniać telefonu? Doradźcie coś. Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Ja bym nie zmieniał, ale jeżeli koniecznie chcesz to poleciłbym N95.

W N93 dużej trzyma bateria a N95 ma fajny aparat. Nadal mam dylemacik. :slight_smile:

może trzeba uaktualnić firmware , a jak nie to “format” i powinno pomóż , N95 flagowy tel noki niestety model w całości nieudany , krótki czas działania baterii , częste zwisy, nieodoprny na porysowania , gps praktycznie nie przydatny gdyż działa tylko z nokiamaps który nie dość że wykorzystuje darmowe satelity, to do działania nawigacji łączy się z siecią przez GPRS(płatne).

Poczekaj troszkę, niedługo w Nokii Polska bedzie dostepny model N82 , może on Cię zainteresuje? :wink:

a są płatne satelity?

Od kiedy “Nie dość” pisze się razem i od kiedy w słowie “wykorzystuje” stosujemy “ż”? Smutno mi, kiedy rodacy okaleczają nasz język…

słowo satelity zostało użyte jako potocznie domyślne a miałem na myśli przkaz sygnału GPS , pozatym sygnał ten wbrwe opini nie jest darmowy gdyż od każdego sprzedanego urządzenie GPS ich właściciel czyli USA pobierają % podatek , poza tym inne usługi z tych satelit są płatne jak choćby telefonia satelitarna jak i śledzenie np pojazdów wyposażonych w GPS więc nic nie ma za darmo bo te satelity w jakiś sposób na siebie zarabiają.

Druga sprawa to to że swoim postem w ogóle nie odnosisz się do tematu i trzacia to że od upomnień za błędy są modratorzy

No Nokia N82 jes bardzo fajna tak jak i cena xD. Na allegro używka idzie po 1800zł.