Co wybrać? Playstation, XBOX'a, czy coś innego?

Chciałbym się zapytać z ciekawości, co oprócz kompa najlepiej nadaje się do gier. Chodzi mi tutaj o takie rzeczy, jak Playstation, XBOX, czy konsola nintendo Wii, czy coś takiego.

Polećcie mi, co jest najlepsze. Ja jestem zainteresowany PS 3, ale podobno mało gier na niego jest, a co do XBOX’a, to nie wiem, ale chyba też ciekawy.

Właśnie na Wii jest mało gier. ;]

PS 3 i XBOX 360 to przyszłość teraz robią wszystkie gry na te konsole. Przykład : GTA IV wyszła tylko na Xbox’a i PS 3 na kompa powinna wyjść :wink:

Ja na twoim miejscu wybierałbym miedzy PS 3 albo Xbox 360. To też zależy czy masz TV z HDMI. Bo jak tak to bez zastanawiania bierz PS 3 ;]. A jak nie to bierz Xbox’a 360.

Xbox 360 Elite też jest z HDMI. Sam posiadam tą konsolę i gorąco polecam. Dużo gierek, piękna grafika (w PS3 również niczemu nie odbiega). Wygoda - pad bezprzewodowy. Na początku po zalogowaniu do strefy internetowej masz miesiąc darmowego dostępu do ściągnięcia wersji demonstracyjnych gier, które warto przetestować przed zakupem (ceny gier nie należą do najtańszych). Ogólnie jestem zadowolony z Xbox’a 360.

Witam, ja polecam XBOX360, jak dla mnie tylko na Xboxa wychodzi parę fajnych gier, poza tym pady są dla mnie wygodniejsze, ogólnie większość gier wychodzi na to i na to i nie ma między nimi różnicy, za PS3 przemawia tylko ze ma BlueRay ale dla mnie osobiście to nie przydatne, poza tym Xbox jest sporo tańszy, pozdro

No fakt po waszych opiniach też bym brał XBOXA 360 ;]

Jedyna różnica : CENA ;]

bierz xbox tańszy no i nie psuje się już tak jak dawniej (falcon i 65nm robi swoje)i moim zdaniem to lepszy pod paroma względami od PS3 chociażby pad jest w xboxie dużo wygodniejszy niż w PS3

ja mam od 7 lat ps 1 i do joysticków jeastem przyzwyczajony. Znajomi przekonali mnie do ps 3 i chyba to wezmę. Ma więcej funkcji.

Za 899 zł można kupić teraz w Saturnie Xboxa 360 Premium 60 GP, z dodatkowym padem, i 3 grami: Lego Indiana Jones, Kung Fu Panda, Projekt Gotham Racing 4.

Panie ‘‘Ziomek Zemsty’’ miałem do czynienia z X360 jak i PS3 i postaram się tobie przedstawić plusy jak i minusy obu konsol :

X360

  • Microsoft zrobił to czego sony nie chciało tzn udostępnił wszystkiego gatunku gry na konsole takie jak RPG (gothick,oblivion,dark messiah of minght and magick) i co najlepsze strategie , ach jak dobrze jest zagrać sobie z znajomymi przy konsoli :smiley: .

  • Łatwiejszy dostęp do części które są tańsze dlatego że X360 ma te same części co w PC (dysk twardy,dvd-room).

  • Ma możliwość podłączenia do komputera bez większych komplikacji (korzysta z dysku twardego pc , sćągniete gry nie trzeba nagrywać na płyty) , oraz ma lepsze kontrolery (pad,można dokupić myszkę i klawiatur) .

  • Za grę na X-Box live zdobywasz punkty za które możesz kupować gry (są to takie tytuły jak : Fable,Halo)

  • Częściej się psuje .

  • Za grę po internecie trzeba płacić i to nie mało.

  • Trudniej jest go przerobić a co za tym idzie wzrastają koszta takowej operacji .

PS3

  • Na pewno darmowy internet .

  • Jest marką z długim stażem i na pewno więcej gier na Polskich pułkach sklepowych znajdziesz do tej konsoli .

  • Jest najbardziej wytrzymałą konsolą na rynku , na pewno ze 2 lata wytrzyma bez żadnych wad , oraz można na niej długo grać , nie nagrzewa się tak szybko .

  • X360 ma większy wybór gier .

  • O wiele bardziej zamula :expressionless: .

  • Jak padnie jakaś części to sam raczej tego nie naprawisz i koszt będzie wysoki

Nikt nie wspomniał, że ps3 jest wyposażony w blue ray 'a, czego nie posiada XBOX.

Na razie tak ale oglądałem ostatnio gram.tv i mówili o tym że napęd blu-ray ma wyjść na xbox 360.

Tworzyć je będzie firma Samsung i będzie napęd ten kosztował 150zł.

Czyli konsola z kilkoma grami 750zł + napęd blu-rey 150zł= 900zł

Czyli XBOX 360 dalej będzie tańszy od PS3 i będzie posiadać napęd blu-ray.

Chłopie bierz jak możesz XBOX’a nie zastanawiaj się ;D Ziomek ma ale jazda. Za przejście gry dostajesz punkty (XBOX Live) za które ściągasz za free najnowsze giery :]

Pzdr.

Też popieram Xboxa

Temat założony niedawno o tej samej tematyce - rozważa możliwości techniczne konsol

viewtopic.php?f=6&t=282396

Blue ray ?? ale po co to komu niema jeszcze tak wielkich plików i najprawdopodobnie dopiero za 3-4 lata ten sytem wejdzie do codzienego użytku , i mają usunąć go z produkcji a raczej przestać produkować bo nie opłaca się jak narazie

Bez przesady :slight_smile: Na razie nie ma ale nie znaczy że nie będzie ale puki to wejdzie to ty kasę na nowe nazbierasz i kupisz za grosze bo później to będzie standardem :wink: Obadasz.

Ostatecznie wybór należy do Ciebie.

OK. Tylko że ja ram w wyścigówki, FIFE, NBA. Ze strzelanek interesuje mnie tylko cs, którego mam na kompie. Tak na prawdę wystaczyło by mi GT 5 Prologue, jakiś NFS i może NBA. A poza tym xbox to microsoft. Czy do ps3 hakerzy też mogą się włamać?

OK. Tylko że ja ram w wyścigówki, FIFE, NBA. Ze strzelanek interesuje mnie tylko cs, którego mam na kompie. Tak na prawdę wystaczyło by mi GT 5 Prologue, jakiś NFS i może NBA. A poza tym xbox to microsoft. Czy do ps3 hakerzy też mogą się włamać?

wystarczyło raz napisać jak bardzo się tym przejąłeś mściwy ziomku :stuck_out_tongue: złamanie ps3 to tylko kwestia czasu X360 też tak odrazu nie złamali nie sorry jak ty to napisałeś “włamali”

Ja kupuję na święta PS3, ponieważ X360 już z grafiką wymięka !!

Pozdrawiam.