Co wybrać przy instalacji KDE 4 dla windows

Przeczytałem na łamach vortalu, że już jest dostępny KDE 4 dla windows. Pobrałem instalkę, ale przeraziło mnie mnogość pakietów (i sposób ich instalacji) do wyboru. Może mi ktoś powiedzieć, które wybrać i w jaki sposób zainstalować. Chcę żeby efekt końcowy to był w pełni funkcjonalny windows (czyli wszelkie ustawienia maja pozostać tak jak są) ma sie zmienić tylko środowisko graficzne. Dokładniej nie chcę zmieniać programów które otwierają pliki o określonym rozszerzeniu np. *.zip. Czyli KDE 4 ma być niczym innym jak ShellPackiem takim jak np. Crystal Clear 1.0 wzbogaconym o udogodnienia tj. 4 pulpity i inne znane z linux. Idealnie by było jak ktoś by mi wyjaśnił co spowoduje zaznaczenie poszczególnej pozycji przy instalacji.

Z góry dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

KDE dla windows to nie jest środowisko graficzne. To ‘tylko’ zbiór aplikacji i bibliotek znanych z KDE, przeportowanych na windows (powstaje też port dla Mac OS X). Jednak w żaden sposób nie zastąpi on Aqua na Mac OS X czy odpowiednika pod windows.

czyli mam rozumieć, że w ten sposób nie upodobnię Windowsa XP do Linux’a ze środowiskiem graficznym KDE 4. Dziwne mi się to wydaję. Bo w końcu poco komu coś takiego bez tej opcji.