Co wybrać PSP czy Xbox 360 Elite

Witam was mam dylemat ponieważ chce zakupić konsole ale nie wiem czy PSP czy xBox Elite bo praktycznie jest prawie w takiej samej cenie…Mówie o UK bo mieszkam w Anglii

Co polecacie…

PS. Lubie grać w Gry.

A to my za Ciebie mamy wiedzieć czy potrzebujesz konsoli przenośnej, czy stacjonarnej?

Jak stawiasz na mobilność, to oczywiście PSP, bo zabierasz gdzie chcesz, ale masz gorszą grafikę i mały ekran. X-BOX to za to lepsza grafika kosztem mobilności - w pociągu na nim nie pograsz :stuck_out_tongue:

BTW - nie wiem, jakie są ceny w UK, ale w Polsce ceny PSP są około 600 zł, a X-BOX Elite to koło tysiaka chyba jest…

To akurat zrozumiałe skoro przymierzasz się do zakupu konsoli:D

Zadaj sobie pytanie czy będziesz grywał tylko w domu, czy w podróży - chociażby autobusem. X-Box będzie leżał pod telewizorem, PSP w kieszeni, plecaku, torbie, na biurku.

Konsoli tego pokroju nie da się porównać. Jeśli liczy się dla Ciebie grafika nie grywalność, to bierz X-Boxa, gry na PSP raczej Cię nie zaskoczą.

Aha i nie zapomnij że od 1 listopada drożeje abonament na Xbox Live w UK.

A wybór masz troche dziwny. Mam wrażenie że chodzi ci o PS3 i Xboxa bo zazwyczaj porównuje sie podobne rzeczy. W tym wypadku PSP i Nintendo DSI dla przykładu lub PS3 i XBox 360.

Wow. Lubisz gry? To po co Ci konsola? Na konsolach się nie gra… xd.Ale radzę: wybierz PSP, jest na nie więcej gier niż na XBox’a, jest niewielkie, możesz grać w samochodzie, w autobusie, kiedy czekasz w kinie na film- praktycznie wszędzie. Dodatkowo ,możesz na nim słuchać muzyki, na nowym (3000), lub starszych wersjach po dokupieniu kamerki możesz rozmawiać przez SKYPE, kręcić filmy, robić zdjęcia. Jest tam także przeglądarka internetowa. Możesz na nim oglądać filmy (po skonwertowaniu ich do odpowiedniego formatu), ah i jest też MSN. PSP jest wszechstronne i na prawdę- Polecam sama mam. :wink: