Co wybrać-SE W610i czy W660i

Witam, zamierzam sprzedać swoją Nokię 6300 (głównie z powodu słabiutkiej baterii) i przejść do konkurencji;) I teraz mam dylemat, który model wybrać: W610i czy W660i? Oba mi się podobają, ale troszkę się obawiam klawiszy w pierwszym modelu (są strasznie cieniutkie).

Ważna jest przede wszystkim dla mnie wygoda obsługi i dobre spasowanie elementów obudowy, tak żeby jakoś bardzo nie trzeszczała przy użytkowaniu.

Który z nich powinien dłużej trzymać bez ładowania i który bardziej polecacie:)

Za pomoc z góry dziękuję:)

W610i ma dodatkowo -podczerwień,i lampę błyskową,natomiast W660i - pamięć w telefonie 16MB,i obsługuje połączenia video,.Jeżeli nie interesuje cię technologia Umts-3G,i nie drażnią wspomniane przez ciebie wąskie klawisze to W610i.ps.W660i ma czas czuwania o godzinę dłuższy,natomiast czas rozmów o godzinę krótszy.

No właśnie tak myślę, czy jest sens “wyrzucnia” większej sumy pieniędzy na tego W660i. W610i miałem w ręku przez moment i powiem szczerze, że klawisze wydawały mi się troszkę niżej osadzone niż w K550i przez co nieco wygodniejsze. Z Umts-u na razie nie korzystam (przydałoby się edge). Sms-ów piszę dziennie od 3 do max 10, więc kwestia tych klawiszy nie jest chyba aż tak ważna (a przynajmniej dałoby się je jakoś przeżyć), dużo więcej rozmawiam, tak z 1 godzinkę dziennie. Najważniejsza jest chyba kwestia baterii. Zależy mi na jak najdłuższym czasie.

W 660i widziałem tylko w gablocie:(

A może ktoś ma inne argumenty przemawiające za którymś z wyżej wymienionych modeli?