Co wybrać Siemensa SX1 czy Nokie 6230?

Mam problem związany z wyborem telefonu. Mianowicie waham się między Siemensem SX1 i Nokią 6230. Co proponujeice?

Jakoś nie mam przekonania do Siemensów więc polecam Ci tą Nokie :wink:

Nokie zdecydowanie!!(a jakbyś dolozyl troszke kasy to polecam nokie 6230i)

Siemens Zdecydowanie !!

Ja na twoim miejscu wybralbym tego Sx1… :wink:

Przede wszystkim przez to ze w Sx’ie masz SYMBIANA co pozwala ci robic z telefonem co tylko chcesz( od podkrecania procka nawet do 180Mhz, grania w gry z Ngage-np THPS, Rayman) Dodatkowo telefon ten jest swietny do wgrywania sobie przeroznych patchy, az po zmiane softu jaki chcesz.(Mozesz to sciagnac ze stronek ktorych jest w 3 i trcohe) Tak ze polecam ci tego Sx1 i zapewniam ze bedziesz zadowlony, bo ja jestem:P>

P.S. jak mowia to jest to kultowy telefon siemensa po Sl45 :mrgreen:

Pozdro

siemens to siemens z tym fonkiem zrobisz co tylko zechcesz w końcu ma symbiana a ta nokia nie jest za ciekawa wiem bo przez jakiś czas moja mama ją miała.

I jeden i drugi telefon ma wady i zalety.

Siemens ma:

-symbiana

-duzy wyswietlacz

-zbyt wielkie rozmiary

-klawiature do ktorej trudno sie przyzwyczaic

Natomiast nokia:

-zbyt mały wyswietlacz(128x128)

-mniejsza wage

-mniejsze rozmiary

-bardziej przystepna klawiature

-nie ma niestety symbiana

Jesli miałbym wybierac to jednak wziałbym nokie, gdyz miałem do czynienia z sx1 i nie przypadł mi do gustu, najbardziej nie podoba mi sie klawiatura, jednak plusem jest to ze ma symbiana.

mysle ze wybor telefonu zalezny jest od wlasnych potrzeb a nie od tego co inni mowia

SX1 to trochę “niewypał” (problemy z softem) alternatywa to 6600 :!: Wspaniały symbian-ik i jeszcze nie taki “stary” (aku do bani) Tak poza to w sieci znajdziesz full programów które pokażą możliwości tej platwormy :slight_smile:

Popieram Kup 6600(Nokia).Ale Jednak Ta Cena …

ja powiem tak: mam kumpla, który szefuje u Nas w Siemensie projektom dla telefonii i przestrzegał mnie osobiście przed zakupem telefonów komórkowych tej marki. Wszystko inne owszem tylko nie komórki Siemensa.

Poza tym Nokia jest wytrwalsza i zdecydowanie mniej awaryjna (ale wybór nalezy do Ciebie :))