Co wybrać Total Commander czy Alt Commander?

W związku z tym że mam błędy na Total Commander to nie wiem czy przejsć na Alt Commandera. Chciałbym się dowiedzieć czy lepszy jest Alt od Total.

nie tak ja total comander ale można sę przyzwyczić do niego :slight_smile:

alt commander to moim zdaniem dobra alternatywa dla total commandera.warto spróbować.

Nie wiem jakie masz błędy w TK, ale uważam , że jest nie do pobicia.

Total Commander to klasyk i prawdopodobnie najlepszy menadżer, przy tym nie jest drogi, a licencję mam dożywotnią.

Napisz jakie błędy masz w TC.

Pisałem już na forum o tym błędzie a oto link do niego: viewtopic.php?f=1&t=206218

Ale to nie jest błąd wynikający z działania samego TC, sam go używam od 6 lat i nie miałem żadnych błędów. To co tam opisujesz jest wynikiem działania wirusa itp. I zmiana programu nie jest rozwiązaniem w tej sytuacji.

to więc ten wirus to znajduje się w TC

Dead or Alive jesteś w błędzie teraz zainstalowałem ponownie inną wersję TC i działa bez żadnego błędu

Gdybym był w błędzie to przez te 6 lat musiałbym Total Commandera już chyba z 15 razy instalować w różnych miejscach.

Sposób rozwiązania twojego problemu właśnie potwierdza to co pisałem wcześniej, że nie jest to wina programu TC że pojawiały się błędy, tylko jakiegoś dziadostwa w systemie, które zmusiło cię do przeintalowania aplikacji i to w inne niż chciałeś miejsce. To co zrobiłeś to jest tylko przeciwdziałanie skutkowi a nie usunięcie przyczyny tegoż błędu.

więc on jeszcze raz się pojawi??

Jeśli nie usunąłeś przyczyny takiego zachowania aplikacji to istnieje takie ryzyko.

Dobra trzeba się cieszyć życiem a nie zamartwiać śmiercią póki mi dobrze chodzi TC to jest dobrze jakby występowały kolejne błędy to dam znać.