Co wybrać Total Commander czy Alt Commander?

(patrx95) #1

W związku z tym że mam błędy na Total Commander to nie wiem czy przejsć na Alt Commandera. Chciałbym się dowiedzieć czy lepszy jest Alt od Total.

(pysiu) #2

nie tak ja total comander ale można sę przyzwyczić do niego :slight_smile:

(Zvhirek) #3

alt commander to moim zdaniem dobra alternatywa dla total commandera.warto spróbować.

(ziggyZZ) #4

Nie wiem jakie masz błędy w TK, ale uważam , że jest nie do pobicia.

(Fokusmick) #5

Total Commander to klasyk i prawdopodobnie najlepszy menadżer, przy tym nie jest drogi, a licencję mam dożywotnią.

Napisz jakie błędy masz w TC.

(patrx95) #6

Pisałem już na forum o tym błędzie a oto link do niego: viewtopic.php?f=1&t=206218

(Fokusmick) #7

Ale to nie jest błąd wynikający z działania samego TC, sam go używam od 6 lat i nie miałem żadnych błędów. To co tam opisujesz jest wynikiem działania wirusa itp. I zmiana programu nie jest rozwiązaniem w tej sytuacji.

(patrx95) #8

to więc ten wirus to znajduje się w TC

(patrx95) #9

Dead or Alive jesteś w błędzie teraz zainstalowałem ponownie inną wersję TC i działa bez żadnego błędu

(Fokusmick) #10

Gdybym był w błędzie to przez te 6 lat musiałbym Total Commandera już chyba z 15 razy instalować w różnych miejscach.

Sposób rozwiązania twojego problemu właśnie potwierdza to co pisałem wcześniej, że nie jest to wina programu TC że pojawiały się błędy, tylko jakiegoś dziadostwa w systemie, które zmusiło cię do przeintalowania aplikacji i to w inne niż chciałeś miejsce. To co zrobiłeś to jest tylko przeciwdziałanie skutkowi a nie usunięcie przyczyny tegoż błędu.

(patrx95) #11

więc on jeszcze raz się pojawi??

(Fokusmick) #12

Jeśli nie usunąłeś przyczyny takiego zachowania aplikacji to istnieje takie ryzyko.

(patrx95) #13

Dobra trzeba się cieszyć życiem a nie zamartwiać śmiercią póki mi dobrze chodzi TC to jest dobrze jakby występowały kolejne błędy to dam znać.