Co wybrać? UPC czy Netia?

Witam.

Chce podpisać nowa umowę na internet. Zastanawiam sie tylko co wybrać,Upc czy Netie? Ceny są podobne,ale lepszy internet z kablówki czy po linii telefonicznej?Możecie mi doradzić?

Pozdrawiam

Bierz z kablówki, chyba, że zależy Ci na routerze bzzzprzewodowym za 1zł ;]

Zależy mi żeby dobrze śmigało a czy router za 1zł czy za 100zł to nie ważne.

Jeśli grasz w gry online i chcesz mieć niższe pingi to bierz UPC. Netia jest na liniach TP, a co za tym idzie ma większe pingi (często przez chińszczyznę czyli modem który dostarczają) i bywa często przeciążona i spada transfer. Bynajmniej ja tak miałem. Teraz mam kablówkę w multimedia i jest niebo a ziemia.

Od jakichś 3-4 lat mam UPC i bardzo sobie je chwalę. Do łącz TP nie ma porównania (wcześniej przez jakiś rok miałem Neostradę). Stabilny transfer zgodny z deklarowanym, dostępność powyżej 99% (przez te ponad 3 lata w sumie góra tydzień nie miałem dostępu do Internetu). Wg mnie nie ma się co zastanawiać.

; c

Szczerze mówiąc nie gram żadne gry :smiley: Skype ma dobrze chodzic bo potrzebuje :smiley:

Korzystałem kiedyś z neo.

Teraz ciągne z Rutexu Śląsk i jest niebo lepiej, chociaż to taka osiedlówka.

Z czystym sumieniem mogę polecić UPC. Łącza mają stabilne, przez ok. 5 lat używania ich internetu, może 2 dni go nie miałem. Większość problemów (występują rzadko) załatwia zresetowanie modemu :slight_smile:

UPC > nic > nic > nic > nic > NETIA & NEOSTRADA i inne szity.

Bez zastanowienia bierz UPC!

Też jestem szczęśliwym użytkownikiem usług UPC które z (prawie) czystym sumieniem polecam :wink:

Chyba nie lubiłeś matematyki w szkole…

Jak masz możliwość to bierz UPC, łącza Tp nie zapewniają stabilności.

Polecam Ci UPC :!: :slight_smile:

oczywiście, że UPC moim zdaniem dbają o klientów, przynajmniej w moim rejonie xD i dość często są promocję które są dość ciekawe, rok temu miałem neta 4 mb a teraz mam 8 mb a rachunek jest taki sam. Choć praktycznie pobiera mi się tak jak bym miał neta 10mb bo prędkość pobierania to 1mb. Więc polecam :wink:

wole nie mieć internetu niż czekać na niego 3 miesiące i się nie doczekać. Ja czekałem 3 miesiące na podłączenie po czym zrezygnowałem bo już mi nerwy siadły, a ci idioci dalej mi wysyłali f-ry za ich internet (a nie mieszkam na wsi gdzie nie mogli by dociągnąć ich linii czy coś). więc wg. mnie nic > NETIA,NEO, TP ITD.

polecam internet z UPS sam korzystam juz ponad 5 lat i nigdy sie nie zawiodłem a co do rutera UPS również oferuje za 1 zeta tylko trzeba ponegocjować

Dodane 03.06.2010 (Cz) 19:28

hihihih oczywiście UPC :smiley: :smiley: :smiley:

Rośnie konkurencja dla UPC :smiley:

Też polecam UPC MI się bardzo podoba oferta 3 w 1 :smiley:

Co ciekawe niby UPC jest IP stałe ale sie zmienia średnio co 3 miesiące :o

Z mojego doświadczenia z Neo i UPC stabilność na tym samym poziomie, z tym ze Neo ma jeden fajny plus DYNAMICZNE IP To się przydaje :smiley:

Wiesz co ty piszesz?

To dobrze Ci się pobiera. Prędkość pobierania dla 1mb neta jest to średnio 130kb/s, pomnożyć x8 bo masz neta 8mb to jest to właśnie 1000kb/s. Nie wiem jakimi kategoriami liczysz to pobieranie. Ach ta matematyka…

Pobieranie 1 MB. 1MB * 8 = 8MB . Czyli masz neta 8MB.

jeny jakie wywody za mały błąd xD