Co wybrać XBOX 360, PS3, PS4?

Witam, tak jak w tytule, poważnie rozpatruje zakup konsoli i to nawet w dniu jutrzejszym prawdopodobnie śmigam do Lublina po jej zakup. Przewałkowałem parę godzin na forach o zaletach i wadach obu konsol i są mi one bardzo dobrze znane, np. ten poradnik na yt bardzo mi pomógł w tym:

Jestem bliżej wyboru Xboxa 360, a to ze względu głównie na pada, który jak dla mnie jest wprost idealny na moja dłoń natomiast te od PS3 dość kanciaste i to mnie odrzuca. Dodam, że to będzie moja pierwsza konsola bo całe życie jechałem na PC’cie. Nie mam również ograniczeń cenowych co do konsoli bo tak czy siak biorę ją na ratki, więc jakoś sobie te wydatki uszczuplę w nieznaczny sposób na miesiąc. jestem fanem głównie sportowych gierek od PES po NBA na Tenisie kończąc, lubię również łoić w strzelanki na potęgę tylko mój komp już nie wyrabia i niestety w najnowsze nie grywam, u kolegi zagrałem w Fight Night Champion i ta gra przypadła mi również bardzo do gustu. Ogólnie chciałem się dowiedzieć Waszej sprawdzonej opinii. Wiadomo Ci co posiadają PS3 pewnie będą go polecali i podobnie będzie z Xboxem. Nie ma lepszej konsoli :slight_smile: to juz ustaliłem obie coś fajnego oferują. Jednak pod długie godzinne granie w sportówki, strzelanki, bijatyki i gry typu GTA wybralibyście…?

:slight_smile: pozdrawiam

jak chcesz grać np w fife i w strzelanki zapewnie interesuje cie online.

w xbox online jest płatne.

a w ps3 online granie masz za darmo.

mówisz że nie miałeś nigdy konsoli a twierdzisz że pad od xboxa jest lepszy;] hmm moim zdaniem kwestia przyzwyczajenia obydwa pady są wygodne itp.

ja osobiscie brałbym ps3 ze wzgledu na darmowe granie w gry online.

nie żebym mówił że xbox jest groszy ale te płątne xbox live to raczej najwieksza wada liveboxa.

i żeby nie było nie mam żadnej konsoli nie miałem i nie zamierzam mieć.

Podobno online na PS3 jest gorsze aniżeli na Xbox w sensie, że więcej lagów itp. mówię tylko dlatego, że słyszałem takie mity :slight_smile: nie koncentruje się głównie na grze online, chodzi mi głównie o na maksa komfortowe granie, które nie będzie mi wyrywać włosów z głowy :slight_smile:

Co do pada to koledzy mają konsolki i tam podpatrzyłem pady :wink:

Dodane 17.09.2013 (Wt) 2:46

Czy może zaczekać, odłożyć i skupić się na PS4?

erdewu , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Posiadałem PS3 ponad rok i z tego co pamiętam nie miałem do czynienia z lagami. Po części PS4 byłoby znacznie lepszą opcją jednak multi będzie już płatne, oczywiście po opłaceniu dostajemy PS+, który co miesiąc przynosi jakieś większe tytuły. Osobiście nie miałem PS+ za czasów PS3 jednak pojawiały się w jego ramach takie tytuły (mogę się mylić): Crysis 2, BF 3, RDR, Uncharted 3 i inne. Tak więc PS+ jest fajną opcją do puki opłacasz abonament, ponieważ jeśli po wyczerpaniu ponownie go nie doładujesz gry zostaną zablokowane. Inną kwestią jest to, że jeśli będziesz chciał grać w gry typu Killzone, to warto byłoby sobie przejść wcześniejsze wersje.

A co myślicie o tej konsolce http://alegratka.pl/ogloszenie/konsola-psp-e-1004-22705264.html?h=fb952124fbdb4fa5 Tak myślałam, że kupię na dzień chłopaka. Myślicie, że się ucieszy? :wink:

zamijka To Ty znacz go lepiej :wink: Jeśli często przebywa poza domem i ma czas na grę to może mu się przydać. Jeśli jednak siedzi dużo w domciu to może coś bardziej stacjonarnego. Ale jak już napisałem - Ty znasz go lepiej, my nie wiemy czy lubi/w co lubi grać itp.

Faktycznie, myślałam raczej o stacjonarnej :wink: Taka przenośna to chyba dosyć nieporęczna, no bo gdzie na niej grać - w komunikacji miejskiej, w samochodzie, w pracy, czekając na przejściu na zmianę świateł? :smiley: Wracając do tematu, mój drugi wybór http://alegratka.pl/ogloszenie/czarna-konsola-playstation-2-21666947.html?h=ba62fe410533d738 + pytanie dodatkowe o gry dołączone do zestawu - jest tam coś ciekawego? Ja nie gierczę, więc nie ma pojęcia, o czym mowa :stuck_out_tongue:

Co do psp, można spokojnie na niej grać idąc dokądkolwiek :))

Co do ps2, to konsola ma już swoje lata, chcesz pograć w coś nowego to kup ps3, x360 albo poczekaj na nowe wersje tych konsol :slight_smile:

No i w końcu nie kupiłam konsoli na dzień chłopaka :confused: Tak to jest jak kobieta próbuje wybrać sprzęt elektroniczny, na którym się nie zna - decyzje trwają w nieskończoność :wink: Uparłam się jednak przy tej konsoli, póki chłopak nie ma, to idealny prezent na którąś z okazji. Może kupić coś w tym stylu http://alegratka.pl/ogloszenie/konsola-ps-3-pilnie-sprzedam-22708594.html?h=e2d78db29d504435, moglibyśmy razem pograć :slight_smile: Trochę drogo, ale mogłabym połączyć prezent na urodziny i np. gwiazdkę :wink: