Co wybrać? Xperia Neo V czy Live with Walkman?

Witam,

Zamierzam wziąć telefon w Heyah Mix i tu pojawia się dylemat. Lepiej wziąć Sony Ericsson Live with Walkman (za 249zł i z doładowaniami za 50zł przez 2 lata) czy Sony Ericsson Xperia Neo V (za 349zł i z doładowaniami za 50zł przez 3 lata)? Z porównywań tych dwóch telefonów wynika, że różnią się wielkością i rozdzielczością, a reszta jest ta sama. Więc czy jest sens dokładać tą stówkę i brać Neo V na 3 lata? Telefon ma mi służyć do dzwonienia, wysyłania sms’ów, słuchania muzyki, grania, przeglądania internetu, oglądania filmów no i bardzo rzadko robienia zdjęć.

Z góry dziękuje za pomoc.

neo v :slight_smile:

Sony Ericsson Xperia Neo V

a nie lepiej dozbierać i kupić na wolnym rynku niż pakować się w umowę ??? w tej Heyah to nie źle przepłacasz za telefon :o

Wszędzie się przepłaca jak się pakuje w umowy i abonamenty… chyba że się sporo rozmawia to wtedy się opłaca abonament bo są darmowe minuty itp. Poza tym za porządne telefony to oni tyle chcą że hoho… osobiście to ja zawsze sam kupuje telefon…

Teraz mam SE W960i kupiony ze 3 lata temu a bebechy ma lepsze niż niektóre telefony za które chcą teraz 49 zł i abonament miesięczny

Jeśli miałbym dozbierać na nówkę to musiałbym zbierać jeszcze z rok (nie mam szczęścia do dużych nominałów leżących na ulicy), a o używkach nie ma nawet mowy. Za dużo razy trafiałem na uszkodzone :?.