Co wybrać?

(Adrian (Geforce)) #1

Witam. Podpowiedzcie jaka marke sprzetu wybrac chodzi o sprzet typu klawiatura, mysz, kamera internetowa. Doradzcie cos z tych marek: A4 Tech, Chicony, Labtec, Logitech, Tracer, Mint i Samsung. Dzięki!!

Pozdro ALL!! :slight_smile:

(Edgarmks) #2

Te firmy są najbardziej zaufane

Ja mam kamere Z Logitecha

Klawiatura Logitech

Myszka Logitech :slight_smile:

Z posród tych możesz wybrac dobry zestaw dla siebie :slight_smile:

(M Kupczynas) #3

A co sądzicie o firmie E5 :?:

(Adrian (Geforce)) #4

Niesłyszałem o

Także nic Ci niedoradzę !!

(Canaletto) #5

Specjalność hipermarketów.

Nie warto brać tego badziewia

(Tom) #6

ja mam klawiature MINT (jest niezwykle lekka jak piorko)

a myszkę logitech (radiowa)

(Maciek S7) #7

ja miałem myszke z A4tec model opto mini i byłem bardzo zadowolony ale po jakis 3 miesiącach od zakupu

przepalił sie jeden kabelek w środku (dotykał do sensora optycznego)

(fiesta) #8

Podobnie jak to:

A to że kalwiatura jest lekka to jest wręcz jej wadą z powodu nikontrolowanego przesuwania się jej po biurku

że o jej trwałości nie wspomne.

Osobiście posiadam klawiaturę i myszkę z tzw średniej półki firmy Tracer.

(Tom) #9

skoro klawiatura MINT jest cienka to dlaczego dziala mi bez awaryjnie od 1,5 roku,

natomiast myszki zmieniam srednio co pół roku (logitech).

(:: MARIO ::) #10

moja klawa logitecha chodzi juz 4 lata, a ostatnio 100ml na nia wylalem ;] eh niepwoinno sie jesc przy kompie ;]

(Krzysieknd2) #11

A ja mam klawiature X-Power która była załączona do kompa którego mam już 5 lat,

wylałem na nią już kilka litrów wody, pełno w niej jest okruchów od jedzenia

i nadal sprawuje się wyśmienicie.

Myszki zmieniam raz na 2 lata.

Obecnie mam najtańszy model A4TECH'a już ponad rok i oprócz wskaźnika który "lata" po ekranie to jest super :smiley:

(Centrumopowiastek) #12

Ja mam klawiaturę Chicony KB-9938. Działa ona już od ponad pięciu lat,

mimo, że zostało wylanych na nią parę litrów wszelakich napojów.

(Bażant) #13

Co do firm produkujących kamery polecam Creative, a co do myszek, klawiatur to zdecydowanie logitech, potem tracer, a na końcu A4-Tech :slight_smile: Taka jest u mnie hierarchia tego typu firm :slight_smile:

(Szcurek) #14

A ja was zaskoczę mam klawiaturę asus'a od 3 lat i nic się jej nie dzieje (odpoukać). Myszkę samsunga (optyczną) jak na razie chula (jak się pisze hula).

(Kosior6) #15

A ja mam klawiature COLORSit za 19,50 zł i myszkę Media-Tech za 5 zł i chodzi mi to juz ponad 2 latka i chodzi dobrze (odpukać) :smiley: :smiley:

(Chrucik) #16

Jesli kupywac osprzet to Tracera albo Manta multimedia. (mysz mam manty a kawiaturke tracera) Mysz dziala juz jakies 1 rok a klawiatura od poczatku kompa czyli 2 lata :slight_smile:

(Ford Fokus) #17

A ja mam myche optyczną Trusta za 210 koron i płaską klawiature Vobisa za 150 zł, kiedyś na klawe poszła szklanka z wodą i wymagana była operacja :smiley: Ale działa :F

(Kurzun) #18

Logiteh , ja mam mysz i klawiature i jestem zadowolony