Co wybrać?

Witam. Podpowiedzcie jaka marke sprzetu wybrac chodzi o sprzet typu klawiatura, mysz, kamera internetowa. Doradzcie cos z tych marek: A4 Tech, Chicony, Labtec, Logitech, Tracer, Mint i Samsung. Dzięki!!

Pozdro ALL!! :slight_smile:

Te firmy są najbardziej zaufane

Ja mam kamere Z Logitecha

Klawiatura Logitech

Myszka Logitech :slight_smile:

Z posród tych możesz wybrac dobry zestaw dla siebie :slight_smile:

A co sądzicie o firmie E5 :?:

Niesłyszałem o

Także nic Ci niedoradzę !!

Specjalność hipermarketów.

Nie warto brać tego badziewia

ja mam klawiature MINT (jest niezwykle lekka jak piorko)

a myszkę logitech (radiowa)

ja miałem myszke z A4tec model opto mini i byłem bardzo zadowolony ale po jakis 3 miesiącach od zakupu

przepalił sie jeden kabelek w środku (dotykał do sensora optycznego)

Podobnie jak to:

A to że kalwiatura jest lekka to jest wręcz jej wadą z powodu nikontrolowanego przesuwania się jej po biurku

że o jej trwałości nie wspomne.

Osobiście posiadam klawiaturę i myszkę z tzw średniej półki firmy Tracer.

skoro klawiatura MINT jest cienka to dlaczego dziala mi bez awaryjnie od 1,5 roku,

natomiast myszki zmieniam srednio co pół roku (logitech).

moja klawa logitecha chodzi juz 4 lata, a ostatnio 100ml na nia wylalem ;] eh niepwoinno sie jesc przy kompie ;]

A ja mam klawiature X-Power która była załączona do kompa którego mam już 5 lat,

wylałem na nią już kilka litrów wody, pełno w niej jest okruchów od jedzenia

i nadal sprawuje się wyśmienicie.

Myszki zmieniam raz na 2 lata.

Obecnie mam najtańszy model A4TECH’a już ponad rok i oprócz wskaźnika który “lata” po ekranie to jest super :smiley:

Ja mam klawiaturę Chicony KB-9938. Działa ona już od ponad pięciu lat,

mimo, że zostało wylanych na nią parę litrów wszelakich napojów.

Co do firm produkujących kamery polecam Creative, a co do myszek, klawiatur to zdecydowanie logitech, potem tracer, a na końcu A4-Tech :slight_smile: Taka jest u mnie hierarchia tego typu firm :slight_smile:

A ja was zaskoczę mam klawiaturę asus’a od 3 lat i nic się jej nie dzieje (odpoukać). Myszkę samsunga (optyczną) jak na razie chula (jak się pisze hula).

A ja mam klawiature COLORSit za 19,50 zł i myszkę Media-Tech za 5 zł i chodzi mi to juz ponad 2 latka i chodzi dobrze (odpukać) :smiley: :smiley:

Jesli kupywac osprzet to Tracera albo Manta multimedia. (mysz mam manty a kawiaturke tracera) Mysz dziala juz jakies 1 rok a klawiatura od poczatku kompa czyli 2 lata :slight_smile:

A ja mam myche optyczną Trusta za 210 koron i płaską klawiature Vobisa za 150 zł, kiedyś na klawe poszła szklanka z wodą i wymagana była operacja :smiley: Ale działa :F

Logiteh , ja mam mysz i klawiature i jestem zadowolony