Co wybrać?

Witam chciałem zapytać się o sprzęt dokładnie czy coś jest lepsza alternatywą do tego sprzętu który za chwilę zaprezentuje, oczywiście w tej samej cenie lub tańsze jeżeli lepsze.

Słuchawki : steelseries arctis 1. Koszt ok 220 zł
Myszka : logitech g502 Hero - cena ok 220 zł
Klawiatura spc gear gk550 red - cena około 260 zł
Chodzi mi o to co bardziej opłaca się kupić i co jest przede wszystkim lepsze z zachowaniem tych samych parametrów i cen.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Grasz typowo w shootery, gry gdzie sprzęt ma jakieś znaczenie w Twojej rozgrywce czy raczej rekreacyjnie ciśniesz sobie wiedźmina itp?

Mam 540-tkę na redach. W odróżnieniu od 550-tki, moja nie ma podpórki na nadgarski - często łapię się na tym, że jednak by mi się ona przydała. W graniu nie jest to niezbędne, ale podczas pisania już tak. Same klawisze chodzą bardzo przyzwoicie i jak na “czerwonego mechanika” są nawet ciche (mam porównanie do redów od Genesis, które są głośniejsze i bardziej plastikowe). Jedyna wada, w moim odczuciu, to szerokość klawiatury. Odnoszę wrażenie, że jest ona szersza niż “standardowa”, zwłaszcza odległości między klawiszami, co sprawia że robię… literówki :wink: Ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia? Mam ją dopiero od kilku tygodni, ciągle się jej uczę.

Ogólnie polecam. Będzie pan zadowolony. I małżonka też będzie zadowolona :wink:

Więc gram i tak i tak tzn często gram w różne schootery typu battlefield czy cs, ale gram również w farming simulator, wiedźmina, Mount and blade i gry tego typu więc tak naprawe gram we większość znanych gatunków co za tym idzie to raczej jest to zróżnicowane

Z mojego punktu widzenia chodziło mi o dobór słuchawek, czy typowo gamingowe czy po prostu ładny dźwięk. W takim razie wg mnie jak najbardziej steelseries. Pamietam jak miałem pierwsze steelseries już nie pamiętam modelu bo to już pod 15 lat temu było, ale na CS 1.6 zrobiły mi kolosalną różnicę, najpierw się nie mogłem przyzwyczaić, ale później korzystałem z tego, że precyzyjnie słyszałem każdy dźwięk w zasięgu pół mapy.

Ok czyli wszystko biorę tak jak jest teraz. Jutro założę nowy temat dotyczący komputera którego składam do 4 tys i kompatybilności podzespołów bo chce wiedzieć czy wszystko będzie grało jak należy.