Co wymienić by było wiecej fps

Siemka 

 

 

Potrzebuje pomocy chce wymienic procesor lub kartę graficzną lecz nie wiem co mi sie bardziej oplaca 

 

 

Procek :pentium e6500 dual core 2.93ghz

 

karta graf NVIDIA GeForce GTS 250

 

Następne pytanie gdy gram w cs go mam 50 fps a w niektóre dni mam ponad 90 fps czm to może byc spowodowane ? 

 

I czy mam 2 procesory ( nie znam sie na tym) help.png

Karta miała premierę jakieś 7 lat temu, więc jeśli ma radzić sobie z nowymi grami to przydałaby się modernizacja. Procesor to również b. słaba jednostka na obecne wymagania gier. Jaki masz budżet na modernizacje?

Wiesz narazie tak się chce zorientować , głównie to gram w cs go  i chcę żeby było te stałe 120 fps .  Może dokupić 3kośc ramu ? ?? (obecnie jest 2x2)    budżet dajmy przykładowo 400 zł  (może byc używana karta albo procek ) 

Za 400 zł możesz szukać gtx 750 Ti lub gtx 650 Ti boost. Kwestia tylko jaki masz zasilacz, jeśli słaby niemarkowy to można pomyśleć też o zmianie.

Pakować się w modernizację procka pod lga 775 i ddr2 nie ma sensu, to całkowicie przestarzała już platforma. Za 400 zł jednak nie kupi nowej sensownej płyty, procka i pamięci RAM. 

Zasilacz ARX LOGIC -12cm 500W          

W miarę taki CHYBA ?  

W miarę… możliwości warto go wymienić, przeczytaj: Czarna lista zasilaczy i Renomowane marki zasilaczy

Jedyne co warto zmienić w tym zestawie pod kątem gier to kartę graficzną na gtx 750 Ti. Będzie sporo wydajniejsza od obecnej i mniej prądożerna. W nowych tytułach ograniczeniem będzie proc.

W praktyce ten zestaw nadaje się do gruntownej modernizacji chcąc uzyskać duży wzrost wydajności. Zasilacz to tani model, słabej marki. W dodatku pewno ma już swoje lata. Ma ledwo 340W na najważniejszej linii 12v.

Okej dzięki za wszystkie wskazówki ;)