Co wymienić w kompie?

Witam proszę o pomoc czy da się podkręcić mój sprzęt abym nie musiał grać w battlefield 3 na niskich detalach i 800x600 rozdzielczości?

Mój sprzęt:

  • Intel Core i3 cpu 550 - 3.20 GHz

-4 GB RAM

-Ati Radeon HD 5450.

Ewentualnie napisać mi co wymienić w sprzęcie na co i żeby nie była to wysoka cena. Zależało by mi na większych detalach bo do rozdzielczośći się przyzwyczaiłem ;]

P.S zasilacz podam jutro…

Edit:Gdy byłem sam na serwerze battlefield 3 przestawiłem se na średnie i z 800x600x60hz na 800x600x75hz , ale sądzę że z drobną pomocą można odpicować mój komputer;]

Problemem jest karta graficzna czyli HD 5450 :?

Zależy ile dla ciebie to nie wysoka cena.

kup sobie nvidie gforca radeon zawsze robił gnioty ja mam 220-tke i baterfild 3 działa bez exscesów.

Bzdury opowiadasz. Radeon również jest do gier. Podaj kolego budżet i markę oraz moc zasilacza. http://www.morele.net/karta-graficzna-v … 191-436170 na tym popykasz jak nie masz dużo kasy, to się coś innego wybierze, ale na tym radku 1280x1024 na wysokich szedł BF 3 bez problemów.

http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=sam1619u.jpg&res=landing Zdjęcie mojego zasilacza ;]. Tzn nie wiem ile będę miał pieniędzy ,bo w wakacje raczej znajde prace ale ile dostane nie wiem ale raczej straczy na porządną karte:P.

@Edit mogę jeszcze z moim ojcem się wymienić z taką kartą: http://www.amd.com/pl/products/notebook … -4500.aspx , ale powiedzcie czy ta jest lepsza;]

Toć to jest wersja mobilna, dla laptopów - więc jakim cudem chcesz to wymienić :P?

Zasilacz do wymiany.

Czyli mam wymienić karte graficzną i zasilacz ok. Mógłbyś podać jaki powinien być ten zasilacz i podesłać link w przystępnej cenie?

Teraz wiem co wymienić , ale czy da się jakoś podkręcić bo po wakacjach dopiero będę mógł kupić;].

Minimum to Aerocool VP-450, lepiej = drożej

Procesor możesz podkręcić (o ile masz płytę, która się do tego nadaje). Karty chyba nie możesz, bynajmniej u kuzyna się nie dało.