Co wymienić w laptopie, żeby gry działały płynnie? Vista

Nie wypisuj bzdur.Wczesniej podałem koszt takiego procka.Wymiana to nie tylko dwa rdzenie o szybszym zegarze ale także szybsze FSB obsługiwane przez ten chipset i dużo wieksza pamięc cache.Z twojego wpisu można wywnioskować że nigdy tego nie robiłeś

Kolega wyżej rzeczywiście nie za bardzo się zna i nie raz to pokazywał, ale zgodzę się, że jest to zmiana zupełnie nieopłacalna. Zyska 10 % na wydajności. W grach dalej leży ze względu na GPU.

Przecież Dziewczyna wyraźnie pisze o grach z przed 10 lat a dzięki dwóm rdzeniom,szybszej szynie,większej pamięci cache L2 zyska  co najmniej 50 procent za ok 30 złoty.Podaj korzystniejszą operacje.

Korzystniejszą operacją jest sprzedaż tego laptopa i kupno innego.

Argumentacja powalająca.Dorzuć jeszcze dziewczynie z 1.5 kawałka a pewnie skorzysta z tej rady.

Nie mówię o nowych. Można spokojnie wyrwać używanego z Core 2 Duo i 2-3 GB RAM za nieduże pieniądze.

Ty jej radzisz inwestycję w stary sprzęt.

Trzydzieści złoty to inwestycja? Jeśli tak to życze zdrowia !

inwestycja ale w obliczeniach, czyli konwersja audio/wideo, szyfrowanie, wszelkie operacje na archiwach, kompilacja itp ale w grach to i tak nic nie da o to tylko mi chodzi i szkoda tych 30zł bo w grach i tak nic się nie zmieni

Dziękuję bardzo za wszystkie rady! :slight_smile: Zdecydowałam, że sprzedam laptopa w wakacje i rozejrzę się za jakimś używanym lub nowym w rozsądnej cenie. Na razie dokupiłam brakujące klawisze, żeby nie odstraszyć nikogo, a resztę zostawię bez zmian. Nie liczę na jakieś kolosalne pieniądze za niego, więc nie będę się dokładać. Dziękuję jeszcze raz. :slight_smile: Temat do zamknięcia.

Proponuję zmienić system operacyjny na Windows 8.1

to nie jest rada tylko działanie na szkodę pod ten laptop, który ma kolega nie ma sterowników pod 8

zanim cos napiszesz bezmyślnie to lepiej się wyloguj

Ty też mógłbyś stosować się do własnych rad :wink: