Co wymienić w moim komputerze?

Witam. Mam w planach polepszenie mojego komputera, jednak nie jestem pewien co mógłbym w nim wymienić, więc jeśli jest ktoś w stanie mi doradzić to proszę pisać poniżej

(Nowsze gry na tym komputerze nie chodzą za dobrze. Po prostu około 5 FPS i nie pogram w te nowsze. Komputer też wykorzystuję do nagrywania i renderowania filmów na mój kanał YouTube.)

Specyfikacje mojego komputera:

Procesor: Intel Core 2Duo 1.86 GHz.

RAM: 2GB

Karta graficzna: ATI Radeon HD 2400 Series

Płyta Główna: ASUS P5KPL-AM IN/GB

Zasilacz: Modecom feel 400w.

Dodam jeszcze, że mój budżet wynosi około 400zł więc w tych granicach. Planowałem zamianę karty i zasilacza (Radeon HD 4850 1GB + OCZ Stealthxstream II 400w.) ale nie wiem , czy dużo by mi to dało.

1 Kwestia,nie napisałeś po jaki wuj chcesz coś zmieniać :!:

Strony za wolno wczytuję ?

Jeśli chodzi o gry …

Bardzo dużo by Ci to dało.

Mój kolega na takim procu ja Ty masz śmiga w dosyć wymagające gry,z tym że proc lekko podkręcony,ale i bez tego śmigał na średnich w praktycznie każdą grę.

Komputer wykorzystuję do nagrywania i renderowania filmów na YouTube oraz do gier i właśnie w te nowsze wcale nie pogram (nawet z 2011 roku). Skoro mówisz, że dało by mi to bardzo dużo, to może jednak warto zainwestować w tą kartę :).

Wiesz może, czy będzie ona pasowała pod moją płytę główną ? (W książeczce od płyty pisze, że mam wejście PCI-E 16x 2.0 , więc chyba tak.)

Pozdrawiam.