Co z aplikacjami zakupionymi w Windows Store?

Witam, chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda sprawa zakupionych aplikacji w Widnows Store na telefon z Windowsem Phone 8? Czy jak raz zapłaciłem za aplikację to mogę ją pobierać za darmo, czy jest ona przypisana do konta tak jak w Google Play? I czy mogę ją instalować na urządzeniach, które działają na Win Ph i należą do mnie?

O ile wiem, to tak, przynajmniej jeśli chodzi o ich przypisanie do konta i darmowe ściąganie. Przy czym to, czy możesz ich używać na dowolnej ilości urządzeń, tego już nie wiem.

Sytuacja na systemach, za którymi stoją największe marki na świecie (Google, Apple, Microsoft) jest pod tym względem praktycznie identyczna. Raz kupiona aplikację można używać na dowolnej liczbie urządzeń, jeżeli tylko jesteśmy na nich zalogowani.

W obecnym momencie w Store Microsoftu nie ma innej rzeczy, którą mają konkurenci - aplikacje Windows 8 i aplikacje Windows Phone 8 to różne Sklepy i różne aplikacje. Więc kupienie Angry Birds na tablet nie oznacza, że automatycznie posiada się wersję na telefon.