Co z kanałami RSS

Pytanie, kanały RSS przestały mi działać. Są jeszcze? Jeśli tak to gdzie mogę je znaleźć?

https://www.dobreprogramy.pl/rss/aktualnosci

Stare wywalić.

Ja już dawno nie używam RSS.

Mozna prosic o link do kanalu RSS zawierajacego Nowe Wersje Oprogramowania? Przed update serwisu byly rozne kanaly RSS, tego od nowych wersji oprogramowania brakuje mi najbardziej.

Nie znam ale odkryłem nowy rss, jako że nigdzie nie są podane
https://www.dobreprogramy.pl/rss/blogi :smiley:

Dzieki! Moze wspolnie uda nam sie tu odtworzyc pelna liste wszystkich kanalow RSS.

Tu macie chyba całą resztę:

Jak są dobrze zrobione w HEAD to porządny dodatek przywracający RSS do przeglądarek je wykryje.

dzieki krystian3w. Wyglada, ze RSS z nowymi wersjami programow nie znajduje sie na tej liscie co wkleiles. Moze usuneli. Z ciekawosci - co zamiast RSS? Cos, co by pozwalalo obserwowac tematy/wpisy z wielu zrodel/stron naraz bez koniecznosci zagladania na nie i grafiki ze strony. I dawalo mozliwosc szybkiego otworzenia tylko tego wpisu/tekstu, ktory Cie interesuje? Jakis hub czy cos.

Przyłączam się do prośby o przywrócenie RSS-a z programami. Jedna z najważniejszych funkcji tego portalu, jak dla mnie.

1lajk

Nie wiem czy mamy to samo na myśli, ale bez RSS jak widzisz możliwość pojawiania się treści z DP na dowolnym agregatorze jak choćby FB?

Na FaceBook raczej sami publikują newsy (odnośnik/link) i potem chamsko wtyczką fb robią na portalu self-promo.

Niby self-promo wycina lista “polskie filtry społecznościowe” ale już sięgnęli nawet po ID profilu FB byle ramka z FB się załadowała jako “nie na temat” w danym newsie pomiędzy akapitami np. artykuł o przekrętach na “kuriera”/“olx” a pomiędzy akapitami wciskają coś o np. bitcoinach.


Na feed burner możesz próbować zgłosić prośbę by kolejny raz ich bot przeskanował stronę za nowymi linkami RSS jak nie możesz ręcznie do dodatku/aplikacji (np. Thunderbird) dodać plików “XML”.

Jak to twórcy strony muszą wyklikać nowe ścieżki/path to raczej lipa z używaniem feed burnera.

Dla mnie tez to najwazniejsza funkcjonalnosc tego serwisu - RSS nowosci oprogramowania. Do czasu az dobreprogramy nie przywroca tego proponuje uzywac alternatywy - instalki.pl u nich RSS dziala.
Link: https://feeds.feedburner.com/Instalki

well, 3 dni temu napisalem do administracji pytanie czy maja w planie przywrocic RSS nowych wersji programow dla windows - bez odzewu.