Co z tym nero?

Pobrałem wersje demo nero 6 i niewiem dlaczego nieda się nagrywać audio cd a powinno??

bo to jest demo, pokazuje jak wygląda program :smiley:

jak bys ściągnął triala to by to inaczej wyglądało, bo mógłbyś nagrać na płytkie :d

Acha takie buty dzięki a niemożna tego jakoś uaktualnić

Możesz kupic pełną wersje programu nero, wtedy problem na pewno zniknie

kasiora zobacz widadomość na pw, napisałem ci, gdzie kupisz ten program taniej, link do sklepu ci przesłałem :smiley:

a clone cd jest dobrym programem

tak też jest dobry, ale lepszy według mnie nero, ewentualnie alcohol,

PS. widziałaś wiadomość??

Spamer nie powtarzaj moich postów. idealny3 podaj wszystkim linka do tego sklepu gdzie mozna kupic nero taniej bo coś mi tu piratem śmierdzi.

Jak nie stać cie na nero to zainstaluj darmowego Deep Burner

Powielane info i Oty Kosz.

Fajnie, i co z tego :roll:

Jak chcesz o tym poinformować idealnego3 , to napisz mu na PW.

Post OT :arrow: leci.

to co można w tym demku nero robić

Nagrywać płyty. :lol:

Jest to wersja ograniczona czasowo i do tego czasu normalnie kopiuje płyty. :smiley:

Podłącze sie pod pytanie bo mam jakby podobny problem od min sierpnia 2004 nie rozwiazny do dzisiaj,

Otóz NERO nie chce mi wypalic płytki VCD/SVCD.

mimo ze “podaje” mu plik zgodny z formatem VCD/SVCD to ten mi “pieje” przy próbie nagrania ze plik nie jest zgodny z formatem VCD/SVCD.

JPól biedy i przynał bym,sie gdyby faktyuvznie nie był,ale mam juz sciagniete pare plików w formcie do DVD z róznych serwisów i stron a ten doopa :slight_smile: to samo “pieje” non stop.

co moze byc przyczyna tego dodam,ze plik napewno jest jako VCD/SVCD juz gotowy i przeróbka nie jest potrzebna,trzeba tylko wyplic na płytke,no i tutaj totalna klapa z Nero.