Co zamiast DP? Propozycje stron

Rosjanie to mają fantazję i polot…

Swego czasu chcieli klonować mamuta chyba :smiley:

A tymczasem DP nadal ryje glebę…

13-16_59_59

:slight_smile: Aż zobaczę co w trawie piszczy i poobserwuję - dp już spisałem na straty.

Ja już rzadko zacząłem zaglądać na DP. Irytuje mnie po zmianie.

Ten x-kom chyba nawet zrezygnował tutaj z dawania rabatów 0-1% dla czytelników forum Rabaty specjalnie dla czytelników forum dobreprogramy.pl. Trzeba obczaić czy forum pclab też odcięli (niby 2 godziny temu na forum pc lab dali rabat 0-1% komuś).

Ja tez, tylko forum.

może fajny zamiennik jak ktoś lubi słuchać „podkastów”…, niestety transmisje live nie lubią osadzania na innych stronach to trzeba śledzić w osobnej karcie.

Site rank? Netcraft pokazuje:
Snap230
Żadne tysiące :wink:
Do tego urlvoid dokłada black list status:


Ten głupi drweb…

Pewnie przed ubiciem asystenta (może już wrócił, ja tam widziałem error 404 i button działa jak te z listy po prawej) to i Eset by był na liście (zakładając, że Eset uznał domenę z asystentem pobierania/awaryjnym hostowaniem pliku za offline).

Szczury uciekają z tonącego okrętu? :smiley:

Może tak lub to tylko widzimisię Radka za rabat 0% albo ocena, że jak nie odpisują to już kompletnie padło PW (to lepszą opcją by było napisanie „awaria prywatnych wiadomości”).

Niby trzeba teraz lecieć na forum x-kom / purepc / pclab / „forumpc.pl” albo inne znalezione w Google z żywym wątkiem „przesłaliśmy odpowiedzi w wiadomościach prywatnych”.

Dr.Web is a software suite developed by Russian anti-malware company Doctor Web. First released in 1992, it became the first anti-virus service in Russia.
Z wikipedii

Pytanie czy rosjanie trollują czy coś wiedzą :smiley:

Hmmm mam wrażenie, że coś tam się jednak powoli poprawia ostatnio na tej głównej, chociaż faktycznie jest brzydziej niż było na zielono.

Poprawiło się :frowning:

No niby asystent już wrócił:

hXXps[:]//d27is9yyoca4w9.cloudfront.net/ver/pl/v6.839.51.76.26

Czyli te same tricki co na download.komputerswiat.pl czy instalki.pl (obie idą w dziwne 1 dniowe domeny Amazon).

https://docs.aws.amazon.com/AmazonCloudFront/latest/DeveloperGuide/Introduction.html

Nic tak strony nie upiększy, jak chęć zysków coraz większa.
Gdy postawili na agenta, toteż musieli postawić na niezalogowanych - czyli na przybłędy, anonimy, blondynki, dzieciaki itd.

To na pewno nie jest inicjatywa załogi forum by wątek x-kom zamknąć. Nie trzeba szukać teorii spiskowych. Po prostu ktoś uznał, że czas się rozejść.

I tak długo trzymaliście sztamę. Kiedyś rozejść się trzeba było.

Rozwód, roz wódka - a na zdrowie!