Co zamiast Freeztab?

Do tej pory używałam w przeglądarce rozszerzenia Freeztab, niestety po ostatniej aktualizacji zmieniono sposób działania tego dodatku i stał się dla mnie bezużyteczny :frowning: Czy zna ktoś inne rozszerzenie, które działa dokładnie tak jak wcześniej Freeztab? A może da się w jakiś sposób cofnąć do tej starszej wersji i zablokować aktualizację?
Jeśli ktoś nie kojarzy, to opiszę na jakiej funkcji mi zależy. Otóż w starszej wesji Freeztab była opcja „quick save” gdzie można sobie było na stałe ustawić, aby po kliknięciu w tą opcję zostały zapisane wszystkie karty po prawej stronie od karty aktywnej i od razu automatycznie zamknięte po zapisaniu. Wszystko to jednym kliknięciem. Następnie przy zapisanych jednocześnie kartach mogłam kliknąć w „share” i skopiować jednym kliknięciem wszystkie odnośniki do stron zapisanych w tym samym czasie.
Teraz niestety zapisanie wszystkich stron po prawej od karty aktywnej i zamknięcie ich stało się bardziej skomplikowane i wymaga znacznie więcej klikania. Nie da się też skopiować bezpośrednich odnośników do wszystkich jednocześnie zamkniętych kart. Trzeba kopiować odnośnik, który prowadzi do strony z tymi odnośnikami. Nie podoba mi się, że osoba, do której to wysyłam, musi najpierw otwierać tą stronę, zamiast bezpośrednio przesłane odnośniki. W dodatku ten link jest kilometrowy, więc strasznie beznadziejnie się go wysyła komuś przez komunikator, bo zaśmieca całą rozmowę, a żaden skracacz linków sobie z nim nie radzi

Można spróbować sprawdzić czy ktoś ma przedostatnią wersję dodatku i zainstalować go lokalnie z dysku jak długo działa ręczna instalacja ich jako MV2 (zakładam, że autor może dopiero przepisał go na MV3 i po drodze napotkał komplikacje jakich chwilowo nie rusza, stąd może więcej klikania).

@krystian3w nie znam nikogo takiego. Nie jest to błąd, bo twórca mi odpisał i twierdzi, że to jest ulepszenie (może dla niego, nie dla mnie) i że być może w przyszłości doda te starsze opcje, ale w najbliższym czasie nie zamierza się tym zajmować