Co zamiast gg?


(Shakadima) #1

Mam pytanie poniewaz gadu gadu ostanio cos mi sie przycina i szukam czegos w zamian. Nie mowie tu o AQQ czy tlenie , jeszcze cos innego ... jakies sprawdzone programy ...


(aero) #2

fajny i wart polecenia jest spik


(Monczkin) #3

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20529

do wyboru, do koloru


(lazikar) #4

Wymieniłeś jedyne sprawdzone i godne polecenia wiec nie wiem co ci polecać.

Nic.


(Frioniel Pl) #5

Ja mogę polecić Mirandę IM (http://miranda.kom.pl/)

Jest to komunikator w pełni oparty na wtyczkach, dzięki czemu możesz dostosować program wedle potrzeb. Obsługuje niemal wszystkie istniejące sieci. Konfiguracja jest nieco toporna i nowicjuszom może sprawiać kłopoty, ale jak już ktoś się przyzwyczai to nigdy jej nie porzuci :wink:

Dodatkowo Konnekt (http://konnekt.info)

Bardzo podobny program do powyższego zarówno z wyglądu jak samej idei działania- również oparty na wtyczkach. Polska produkcja. Niestety zbyt mała ilość wtyczek spowodowała, że Miranda jest wszechstronniejsza i bardziej funkcjonalna. Dodatkowo pożera dość duże ilości RAMu. Bardzo przyjazny interfejs dla użytkowników.


(M a x) #6

zobacz na Ten miałem go jest dość dobry


(Duch) #7

świetny komunikator :arrow: konnekt


(aero) #8

on juz jest zacofany, nie wiem co jeszcze w linkach robi, jego młodszy brat spik : http://www.spik.wp.pl, w tej chwili już nie będą poprawiane błędy w wpkontakt tylko w spik :slight_smile:


(aju) #9

zapraszam na portal http://www.wiadomosc.info ==> dokładne opisy i opinie użytkowników na temat większości komunikatorów. Poczytaj i sam wybierz.


(inż. Piniol) #10

psi.affinix.com ;]


(Shakadima) #11

wow !!


(Bukosss) #12

PANDION!!

http://www.pandion.be/download/


(lazikar) #13

Jako duplikat Kosz.

Oty też. ;]


(M Kupczynas) #14

Ja się nie dawno przeżuciłem na Konnekta i jest super :!: :smiley: ,dużo opcji konfiguracyjnych,można sie łączyć z: Gadu-gadu ,Tlen'em ,Jaber'em oraz ludźmi z sieci LAN :smiley: