Co zamiast Redmi Note 8 PRO?

Witam zostałem zmuszony do wymiany mojego Redmi Note 8 PRO na inny model dziś mi wypadł z kieszeni upadł na grząską powierzchnie i prawdopodobnie przejechał po nim samochód. Efekt Popękany tył, i coś się zrobiło z głośnikiem bo działa cicho i „chrapie”. Tyle na pierwszy rzut oka znalazłem, inne rzeczy pewnie wyjdą w „praniu” jak go będę używał.
Co polecacie obecnie do 1200-1500 Czy to jest budżet za który kupię jakiś telefon pokroju tego Redmi Note 8 PRO z 2019 roku? To się chyba wtedy mówiło Flagowiec ze średniej półki :slight_smile: jeśli się nie mylę.

:open_mouth: :open_mouth:
No niezły pech przed świętami…

Co do kupna tel. to popatrz na Poco X3 pro. Ponoć super.
POCO X3 Pro 8/256GB Czarny - Cena, opinie na Ceneo.pl

Dzięki za sugestię oblukam, tak myślę a może wyschnie i głośnik się poprawi z drugiej strony jak po nim coś przejechało to ciekawe jak środek, nie ma co ryzykować :slight_smile: Przód jest OK miał szkło hybrydowe, mogę chyba powiedzieć że bez żadnej widocznej ryski się obyło

Z tanich ładny jest Redmi Note 10 pro ostatnio. Ludziom się podoba i działa w miar ok.

W styczniu będzie rok jak minie od kiedy mam xiaomi redmi note 8 pro i powiem, że telefon dla mnie daję radę. Następny zakup jaki bym planował dotyczy modelu również xiaomi, a dokładniej:
Redmi Note 10 pro

Jak chcesz zostać przy marce to Note 10 Pro będzie fajny, ale zobacz sobie też realme GT Master Edition, kosztuje 5 dych ponad budżet, ale myślę, że warto wziąć pod uwagę, pod kątem parametrów