Co zgrać przed formatem z programów. - pytania


(arlid) #1

Cześć chciałbym wiedziec co należy zgrać przed formatem z programów ( akie foldery itp). Może ja napisze a Wy powiecie mi czy dobrze myślę. Dzięki wielkie za pomoc.

1.GG - Wyeksportować kontakty do pliku *.txt, zgrać te kontaktyt i cały katalog z C:\Documents and Settings\nazwa usera\Gadu-Gadu. To dobrze myślę z tym GG.??

2.eMule -Słyszałem, że należalo by zgrać folder Temp to się zachowają do tej pory ściągnięte pliki. No dobrze - jakbym go zgrał i potem zainstalował eMula po formacie i zamienił folder Temp z tym pustym to te pliki już by były w transferach czy nie?? I czy folder Temp pasowałby do innej wersji eMula np od 1.1d do 0.47a??

3.Co tzreba zrobić żeby zachować hasła w operze znaczy jaki plik zgrać na płyte i jak się domyślam potem go zamienić.??

To wszystko. Jak tego dużo, sorki że tak się rozpisałem. :oops:


(Melanzita) #2

szukajka na urlopie? :wink:

  1. Skopiuj cały folder gadu gadu tak jak napisałeś,.Nastepnie jak go podmienisz, będziesz miał wszystkie ustawienia kolorki archiwum itd.

  2. :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... B3a+operze

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... B3a+operze

:mrgreen:

do punktu 2 niestetny nie umię poradzic :frowning:


(Myszonus) #3

zaczeprnięte z eMule FAQ.


(Danielm86) #4

tak na przyszłość. Instaluj programy, które zachowują jakieś dane potrzebne na przyszłość (gg, tlen, opera, itd) na inną partycję niż systemowa


(system) #5

Najlepiej skopiuj sobie cały folder z dysku z eMule ( X:\Program Files\eMule ). Ja tak robię, żeby zachować wszystkie ustawienia i zeby ich nie wgrywać na nowo. Oprócz tego tak jak wspomniałeś folder TEMP oraz INCOMING :wink:. Poza tym z GG dobry folder ( jak ci się nic che na nowo ustawień wpisywać ). Pozostałe to nie wiem jakich programów używasz...