Co zmienić w moim komputerze

podaj cały konfig kompa i ile masz kasy…

Strzelamy jaki to zasilacz.

Mój strzał:

Codegen :wink:

Nie. Komputer musiałby przejśc specjalne testy unijne i coś tam jeszcze. Wtedy pakują plomby. (Sprzedają jednostkę jako całośc - bez plomb składają jednostkę ale sprzedają ją jako poszczególne podzespoły).

Nie wiem jak ty, ale ja rozmawiam o gotowych zestawach MM, Real, Kerfur itp gdzie takie zestawy są na gwarancji :wink:

Podstawowym czynnikiem który na nią wpływa są właśnie plomby na obudowie.

One sprzedawana są jako całość… niestety.

Dawaj “twierdzenie o zasilaczu”. :mrgreen:

No ale ja naprawde nie wiem jaki mam zasilacz :slight_smile: A kompa mam juz kilka lat wiec z faktury sobie za dużo nie sprawdze :slight_smile: ale tak czy siak, dzięki za program :stuck_out_tongue:

jak komp ma klika lat to już po gwarancji przecież ?

Jeszcze warny by się posypały :lol:

Jak coś się spali to będziesz wiedział, że Codagen/Tracer i nie będziesz musiał zaglądać :mrgreen:

Jak obudowy nie zdejmowałęś przez te kilka lat to można sobie wyobrazić co tam masz w środku :stuck_out_tongue:

Są jeszcze inne feele i procompy :wink:

Ile Ci tej gwarancji zostało? Pamietaj że uszkodzenia spowodowane zasilaczem i jego “jakością” (a raczej jej brakiem) najczęsciej nie sa uwzględniane w gwarancji :wink:

DOkładnie 25 grudnia (chyba dwa lata temu :smiley: ) pierwszy raz dałem mój komputer na gwarancje (gwarancja byłą ważna do dnia 24 grudnia, ale i takprzyjeli :wink: ) i to był ich bład bo póżniej co pare miesięcy mi wymieniali płytę główną :smiley: A jak mi stawiali nowa plytę to od nowa mialem gwarancję (na płytę) czyli mogę tak na płycie jechac pare lat :stuck_out_tongue:

T-12 przeczytaj dokładnie warunki umowy.

25 grudnia mieli czynne? W Boże Narodzenie? :stuck_out_tongue:

Czyli teraz masz gwarancję na płytę głowną, czyli plomby nie powinny już być ważne. Jednak dla pewności zadzowń do nich/sprawdź w umowie jak to jest postrzegane.

no to 26 :wink:

Jeśli nawet miałbym nie ważne plomby, to wolałbym do środka nie zaglądać, bo jak już mowilem, dla mnie środek komputera to czarna magia :wink:

wiec jak coś wymienisz to kto Ci to zamontuje ? samo wejdzie, jak nie wiesz jak wyglada zasilacz to poproś kolege żeby do Ciebie wpadł i sprawdził jaki masz ; D

Już nie, przynajmniej nie w MM. A jeżeli ktoś Ci tak powiedział, to wprowadził Cię w błąd. W MM np. razem z komputerem możesz kupić sobie dodatkową kość RAM, lepszą kartę graficzną itp. i mogą na miejscu w serwisie Ci to zamontować, więc plomby i tak muszą być zerwane, a gwarancji przez to nie tracisz. Równie dobrze możesz zrobić to w domu i również nie będzie to skutkowało utratą gwarancji.

To chyba całego kompa od nowa by trzeba było tam włożyć :stuck_out_tongue: